VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega ddarioo, može na pvt!?

Dobra večer!U ovoj dionici sam od posljednje korekcije,te me naravno zanima ono što G. ddarioo zna.G. ddarioo također bih zamolio ako može na PVT!

seilon pa onda ti nemas nikakve brige[thumbsup]…uzivaj[smiley]…citaj moje postove od zadnja 2 tj…ako ne skuzis onda pocni od 7 mj 2007[wink]

OBAMA................SPASITELJ

Hm znači nema straha za Viro. Ajde drago mi je to čut

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

ddario za coca colu se već zna, to nije ništa novo


seilon pa onda ti nemas nikakve brige[thumbsup]…uzivaj[smiley]…citaj moje postove od zadnja 2 tj…ako ne skuzis onda pocni od 7 mj 2007[wink]

Šta nam Dario želiš reći, da je Viro dogovorio kupnju Sladorane?

da, da viro je poceo žestoko danas.. evo da se pohvalim ja sam napokon u plusu sa virom [cool]

Glory, glory, Man United!!

može i meni na private o tome što se priča kao velika senzacija, ako nije problem

Pa kad već svi svima šalju na pvt onda ako nije problem da i meni neko pošalje [thumbsup]

Ipak sam danas još nadokupio pa da znam šta me čeka [proud]

još mi nitko nije odgovorio na privatu a ne bih volio nagađati ovdje o čemu je stvar iako postoji par opcija


ddarioo: ” seilon pa onda ti nemas nikakve brige[thumbsup]…uzivaj[smiley]…citaj moje postove od zadnja 2 tj…ako ne skuzis onda pocni od 7 mj 2007[wink] ” Šta nam Dario želiš reći, da je Viro dogovorio kupnju Sladorane?

[rolleyes]…saznat ces ti to na vrijeme…uopce nesumnjam[smiley]

OBAMA................SPASITELJ

o sladorani stvarno nebih govorio…pustimo upravu da se izjasni, tj saznat ce te sve…ukoliko imate dionice vira cuvajte ih jer puno je razloga zasto ova dionica raste i zasto bi mogla rasti…ne odgovaram vise na upit o coca coli i sladorani[cool]

OBAMA................SPASITELJ

New Report

Close