VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


teško je reći zašto Viro raste jer rastu i dionice koje to ne zaslužuju pa se najčešće kaže da se radi o psihologiji mase koju ni jedan analitičar ne može predvidjeti.da li Viro raste radi slijedećih razloga,vrijeme će pokazati: 1) mogući ugovor sa coca colom 2)najavljena kupovina vlastitih dionica iz zadržane dobiti( što sigurno mora dignuti cijenu) 3)buduća smanjena neovisnost o zasijanim površinama tj sirovinama Procijenite sami i napišite svoje komentare.

Dodao bi:
Tijekom ove godine bi trebala biti dovršena montaža i stavljanje u funkciju postrojenja dovezenih iz Slovenije.
IPKK se baca na novu tvornicu gdje je nagasak na kanditorskom proizvodu. Sladorana je na stavljanju u samostalni rad u tržišnim uvijetima kao dobar potez za preuzimanje VIRU i IPKK , ako se dogovore…
Kolačić u obliku dividente…..20 KN

opala!


pa sta da vam nacrtam…pa vec 2 tjedna tu pisem…. i sljepac je mogao shvatiti o cemu se radi………..citajte moje postove svi ponovo…i ako imate kesa moj savjet je da kupite…viro sprema dosta iznenadenja o kojima necu tu govoriti![thumbsup]

Dragi kolega, može na pvt ako je vruće?
Hvala!

opala!


pa sta da vam nacrtam…pa vec 2 tjedna tu pisem…. i sljepac je mogao shvatiti o cemu se radi………..citajte moje postove svi ponovo…i ako imate kesa moj savjet je da kupite…viro sprema dosta iznenadenja o kojima necu tu govoriti![thumbsup]

Ajde, riječi ti se pozlatile. Čekao sam iznenađenja prošli tjedan kako si najavio, ali očito se ovaj tjedan počelo nešto događati. Nije mi ga bilo lako gledati na 950, a ja s porosječnim ulazom na 1370. [undecid]


ddarioo: ” pa sta da vam nacrtam…pa vec 2 tjedna tu pisem…. i sljepac je mogao shvatiti o cemu se radi………..citajte moje postove svi ponovo…i ako imate kesa moj savjet je da kupite…viro sprema dosta iznenadenja o kojima necu tu govoriti![thumbsup] ” Ajde, riječi ti se pozlatile. Čekao sam iznenađenja prošli tjedan kako si najavio, ali očito se ovaj tjedan počelo nešto događati. Nije mi ga bilo lako gledati na 950, a ja s porosječnim ulazom na 1370. [undecid]

samo polako…taj prosjecni ulaz je tako i onako ispod realne cijene vira gledano jos iz 12 mj 2007 40% ..ispod…a sad da ne govorim!naravno cijelo trziste je palo kao sto svi znamo zbog margin kredita i tu smo sad di jesmo, ali vremena se moraju promjeniti nabolje!inace kao sto sam i govorio viro odradi zadnji, ali odradi najvise…samo strpljivo!!![wink]

OBAMA................SPASITELJ


pa sta da vam nacrtam…pa vec 2 tjedna tu pisem…. i sljepac je mogao shvatiti o cemu se radi………..citajte moje postove svi ponovo…i ako imate kesa moj savjet je da kupite…viro sprema dosta iznenadenja o kojima necu tu govoriti![thumbsup]

Znaci istina je sto mi je receno….

[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]
i nema vise [pray][pray][pray][pray]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Evo da se i ja ukljucim,već neko vrime pratim ovaj forum a prosjecan ulaz mi je 1200.
Iman prijatelja koji radi u coca coli koji kaže da će s virom potpisat ugovor u 6 mj…..dosad nisu jer je viro kasnia u realizaciji projekta,tekući šećer je ima rok trajnosti 3-4 dana a coli je tribalo 8 dana..itd. [thumbsup]


Evo da se i ja ukljucim,već neko vrime pratim ovaj forum a prosjecan ulaz mi je 1200. Iman prijatelja koji radi u coca coli koji kaže da će s virom potpisat ugovor u 6 mj…..dosad nisu jer je viro kasnia u realizaciji projekta,tekući šećer je ima rok trajnosti 3-4 dana a coli je tribalo 8 dana..itd. [thumbsup]

Izgleda da i drugi imaju prijatelje u Coca Coli i ti sad kupuju. [thumbsup]

ddarioo:

pa sta da vam nacrtam…pa vec 2 tjedna tu pisem…. i sljepac je mogao shvatiti o cemu se radi………..citajte moje postove svi ponovo…i ako imate kesa moj savjet je da kupite…viro sprema dosta iznenadenja o kojima necu tu govoriti![thumbsup]

Znaci istina je sto mi je receno….

[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]
i nema vise [pray][pray][pray][pray]

ako nije tajna to sto ti je receno, moze na pvt !? buduci da sam i sam dobio neki info, a dvoje znaju vise pd jednog [proud][thumbsup]

Glory, glory, Man United!!

Jel može i meni na pwt

Ups! pvt


Evo da se i ja ukljucim,već neko vrime pratim ovaj forum a prosjecan ulaz mi je 1200. Iman prijatelja koji radi u coca coli koji kaže da će s virom potpisat ugovor u 6 mj…..dosad nisu jer je viro kasnia u realizaciji projekta,tekući šećer je ima rok trajnosti 3-4 dana a coli je tribalo 8 dana..itd. [thumbsup]

kasnis fenixe…kasnis[smiley]…ko je reko da je potpisan[wink]

OBAMA................SPASITELJ

ma svima vam je vec jasno sve….a biti ce uskoro i jasnije…ako imate viro nedajte ga ni pod razno…ako nemate mozete ga kupiti ukoliko mislite da je to dobra investicija ali posto imaju problema sa secernom repom[lol] …nemorate[smiley]…neron neznam koliko toga znas…ali drzi se toga…

OBAMA................SPASITELJ

New Report

Close