VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne ide viro po meni više od 50 kn gore dolje dok se ne vidi što je sa coca colom. ***obrisano***

Što kažete na ovo znalci
http://www.virovitica.net/clanak.asp?clanakID=7172

tek sad vidim da je to intervju iz siječnja no nema veze, moglo bi biti dosta pozitivnih iznenađenja s virom kroz godinu dana

ali ovo 20.000 tona mi se jako svida….biti ce zanimljivo promatrati buduce fa[rolleyes]

OBAMA................SPASITELJ


decki polako…nadam se da ste se nakrcali…ovaj tjedan iznenadenje za sve!!!

dakle, sutra?

možeš reći kakvih 20 000 tona i kakvo iznenađenje znaš nešto o coca coli ili?


možeš reći kakvih 20 000 tona i kakvo iznenađenje znaš nešto o coca coli ili?

Je pravo iznenadjenje u negativnom smislu, dionica pdcjenjena 50% , tvrtka likvidna, poslovanje sa dobitkom i dividendom a promet?

dobio sam poziv za skupštinu!
najzanimljiviji dio:
ad.9 Ovime se društvu daje generalno i bezuvjetno ovlaštenje za jednu ili više kupovina dionica društva na uređenom tržištu na način:
da najveći ukupni broj dionica kupljenih na temelju ovog ovlaštenja iznosi 10 % temeljnog kapitala
da je najniža cijena,knjigovodstvena vrijednost,
a najviša plativa cijena ne premašuje 5 % prosjeka tržišne cijene tijekom 5 radnih dana koji prethode kupnji
ovlaštenje istječe u roku od 18 mjeseci od dana donošenja odluke….ima toga još,sažeo sam samo ,po meni najbitnije ,jer nemam baš previše vremena.
ako ja tumačim ispravno…viro ide u dokup do 10 % svojih dionica ….sad si računajte koja je to cifra…


možeš reći kakvih 20 000 tona i kakvo iznenađenje znaš nešto o coca coli ili?

isporuka coca coli[wink]…ali ima toga jos[cool]

OBAMA................SPASITELJ

meni jos nije stigao poziv…jedva cekam odrzavanje skupstine…nadam se da ce nam tada reci sve sto trebamo znati, a onda, kolega loti tih 50% podcjenjenosti ce znatno porasti!

OBAMA................SPASITELJ


dobio sam poziv za skupštinu! najzanimljiviji dio: ad.9 Ovime se društvu daje generalno i bezuvjetno ovlaštenje za jednu ili više kupovina dionica društva na uređenom tržištu na način: da najveći ukupni broj dionica kupljenih na temelju ovog ovlaštenja iznosi 10 % temeljnog kapitala da je najniža cijena,knjigovodstvena vrijednost, a najviša plativa cijena ne premašuje 5 % prosjeka tržišne cijene tijekom 5 radnih dana koji prethode kupnji ovlaštenje istječe u roku od 18 mjeseci od dana donošenja odluke….ima toga još,sažeo sam samo ,po meni najbitnije ,jer nemam baš previše vremena. ako ja tumačim ispravno…viro ide u dokup do 10 % svojih dionica ….sad si računajte koja je to cifra…

po knjigovodstvenoj vrijednosti?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

debos: da je najniža cijena,knjigovodstvena vrijednost, a najviša plativa cijena ne premašuje 5 % prosjeka tržišne cijene tijekom 5 radnih dana koji prethode kupnji ovlaštenje istječe u roku od 18 mjeseci od dana donošenja odluke…

po knjigovodstvenoj vrijednosti?

Pročitaj još jednom

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close