VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa dobro cijena šećera je manja u EU, pa zato i idu u daljna ulaganja da bi povećali produktivnost tvornice, iz izvješća smo vidili da sa povećala prodaja u Hrvatskoj, da je dosta šećera otišlo u V. Britaniju, uvjek će šećer moći plasirati. Koliko vidim iovo zadnje izvješće je dobro, prihodi rasli, troškovi proizvodnje se smanjili, dobit se prekrila u zalihama.
Sljedeći kvartal će bit odličan.

hahahaah
front running krepat ću pa kaj vi na forumu imate onu Američku foru da svaki dan naučite jednu novu izreku ili pojam…. kao full sam pametan i to, hahahah
[lol] [lol] [lol]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

sto jos jedan brokercic koji misli da je najpametniji ili si se “upgrejdo” u fond manager-a[lol]
a najbolje mu ide druk metoda [shocked]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

decki polako…nadam se da ste se nakrcali…ovaj tjedan iznenadenje za sve!!!

OBAMA................SPASITELJ

”U Viro tvornici šećera također se ulaže u tehnološke procese kako bi se konkuriralo sve jeftinijem šećeru iz šećerne trske. U Viru razmišljaju o zamjeni zemnog plina s bioplinom iz repinih rezanaca za dobivanje električne i toplinske energije. I u šećerani su zadovoljni s planom ugovaranja sjetvenih površina, jer su do polovice travnja zasijane kompletne površine, što, poručuju iz tvrtke, predstavlja garanciju ostvarenja dobrih rezultata poslovanja. U prvom tromjesečju 2008. ostvarena je neto dobit od 6,81 milijuna kuna. U budućnosti dobit bi svakako trebala biti veća bude li se koristila nova obnovljiva energija iz repinih rezanaca koju su uvele neke šećerane u Europi, među njima i ona u Kaposvaru, u susjednoj Mađarskoj. Upravo stoga su Hrvatski duhani i Viro tvornica šećera inicirali sastanak u HGK-ŽK Virovitica o mogućnostima korištenja poljoprivredne i šumske bio mase za proizvodnju energije.”

ddario-koje iznenadjenje?

da da dobro baš je tak[lol] [lol]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


http://www.ers.usda.gov/Briefing/EuropeanUnion/PDF/EU25SugarPolicySSS245.pdf

ovo ti propada jer se situacija drastično promijenila kako se približavamo vožnji na hranu


da da dobro baš je tak[lol] [lol]

NO offence zg28 ali vipy stoji iza svojih rijeci i uvijek vam da analizu, slagali se vi sa njom ili ne ali uvijek daje brojke, sto se nebi reklo za tebe, zar ne?
Lagano je reci, ma Viro je super firma, ma ulazu u nove strojeve iz SLO, evo ugovor sa Coca-Colom..
Ali gdje su tu brojevi..
Pa i sam Zadro je negativno govorio o tome.
Pogledajte koliko je secerna u Njemackoj propalo u zadnjih 10 godina.

Sudzucker je bio pred kolapsom..
Pa pricalo se da bi svabe uzele Viro ali Zadro je to prodao Mirovincima po puno vecoj cijeni nego bi svabe dale..

Uglavnom, dionica sa jako jako puno rizika..

Evo, pogledajte sto Sudzucker kaze na reformu secera
http://www.suedzucker.de/en/investorrelations/annual_report/

Viro mora poceti raditi druge stvari, bioetanol prvo a to ima u Zupanji samo koliko ja znam nema sanse da Zadro tamo prismrdi jer ga radnici nemogu smisliti..

Neznam, jako jako dubiozna buducnost…

ZG28, ne napadam te ali molim te ako vec napadas vipya, ili mene na Ingri molim te neke brojeve pokazi..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

U Viru razmišljaju o zamjeni zemnog plina s bioplinom iz repinih rezanaca za dobivanje električne i toplinske energije! [smiley]

http://www.poslovni.hr/78380.aspx

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


vipy: ” http://www.ers.usda.gov/Briefing/EuropeanUnion/PDF/EU25SugarPolicySSS245.pdf ” ovo ti propada jer se situacija drastično promijenila kako se približavamo vožnji na hranu

boys&girls,
ja sam samo rekao da obratite pozornost na cijene secera u EU (i kvotama) jer sam trebao nesto raditi oko toga pa sam se zainteresirao oko industrije i sto je dovelo do rasta vira prije nesto vise od 1,5 godinu.
ne ulazim u Viro niti me zanima te ga nikad nisam ozbiljno pogledao, tako da ne mogu reci, da je potcijenjen, precijenjen…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


boys&girls, ja sam samo rekao da obratite pozornost na cijene secera u EU (i kvotama) jer sam trebao nesto raditi oko toga pa sam se zainteresirao oko industrije i sto je dovelo do rasta vira prije nesto vise od 1,5 godinu. ne ulazim u Viro niti me zanima te ga nikad nisam ozbiljno pogledao, tako da ne mogu reci, da je potcijenjen, precijenjen…

svejedno hvala na trudu

New Report

Close