VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma već su u Švajcarskoj.

Ugovaraju novi posao sa švicarskim proizvođačima čokolade? [tongue]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


ŠPANCIR: ” Konferencija je (bila) u 10,30 !?? ” Pobjegli kada su vidjeli rezultate?

Valentine, kakve ti rezultete očekuješ, kada si tako negativno raspoložen.

Pa da su i na razini rasta dosadašnjih kvartalnih trebao bi biti zadovoljan, jer i ti opravdavaju cijenu zar ne? NIje bilo puno špekulanta koji su ulazili na ovim cijenam u dionicu. Prema mojim evidencijama u 3 mj najviše su ju kupovali mirovinci.


Ma već su u Švajcarskoj.

Istina, kupili mlaznjak i zbrisali, nisu vjerovali kada su dobili izvješće.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

@valentine

Ja čuo da su se teleportirali.

Kako se gura VIRO dole…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Cijena ispod 1200 kuna?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


ŠPANCIR: ” U ponedjeljak FI. Predviđanja ? ” To je jedino sto sam uzeo danas i od kada sam u cashu – u ova luda vremena. [cool]

-2,26% danas. Ops, opet pa u….

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

dečki dok vi špekulirate i prodajete za sitno…čini mi se da ovi što znaju kupuju….

Scio me nihil scire

Sad sigurno kupuju oni šta su izašli u startu na 1250,
ovo je nemilosrdan posao oduvijek bio.

Lijepo sam rekao da su problemi na vidiku – izvjesce nece nitko ni gledati. Zasto ZABA prodaje Viro i jos neke dionice a neke cak i kupuje? Vjerovatno nije u pitanju samo likvidnost.


dečki dok vi špekulirate i prodajete za sitno…čini mi se da ovi što znaju kupuju….

Što kupuju? Dovrši rečenicu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sonniboy:

dečki dok vi špekulirate i prodajete za sitno…čini mi se da ovi što znaju kupuju….

Što kupuju? Dovrši rečenicu.

grincek i mladi krumpir imas ga na snizenju u Lidl-u

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close