VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Istovar.Nekom se ne sviđaju rezultati.

ne bih rekao… prije bih rekao da nekome nije u interesu da raste[thumbsup]
zašto tako mislim? pa zato što nema razloga da se netko iskrcava po npr 1.202,00 kad može po 1.215 i više[wink]


Javi mi se u ponedjeljak kad izađe izvješće za 07…. I onda se kloni takvih neutemeljenih “analiza”…

Jučer ste me pljuvali, vrijeđali. Da li je ponedjeljak bio tako super?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

@valentine

Neću ulazit u tvoje procjene ali valjda ti je jasno da naši krdo
fondovi nikad nisu poslovali racionalno.

prema podacima iz SDA zadnjih 10-ak dana se povećim nalozima iskrcava skrb. ZABA


prema podacima iz SDA zadnjih 10-ak dana se povećim nalozima iskrcava skrb. ZABA

Znam za taj skrbnički…znam da e dobro iskrcavao.. prema informacijama kojima raspolažem, trebala mu je lova za novu investiciju- mercedes slr cabrio… jeftiniji je na sajmu![cool]

ZSE uživo: Nervoza ulagača srušila Viro

Nakon prvih pola sata trgovanja na Zagrebačkoj burzi promet dionicama premašio je sedam milijuna kuna, a rast vrijednosti ostvarile su 34 od 51 trgovane dionice, dok je Crobex iznosio 3870,11 bodova i izgubio 0,95 posto.[bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


ZSE uživo: Nervoza ulagača srušila Viro Nakon prvih pola sata trgovanja na Zagrebačkoj burzi promet dionicama premašio je sedam milijuna kuna, a rast vrijednosti ostvarile su 34 od 51 trgovane dionice, dok je Crobex iznosio 3870,11 bodova i izgubio 0,95 posto.[bye]

Ipak mi je sumnjivo ovo s istovarom.Da je rezultat stvarno loš istovar bi bio višestruko ovolik……..

kada treba očekivati izvješće? [pray]

Valjda danas oko 15.30 h.[proud]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Konferencija je (bila) u 10,30 !??


Konferencija je (bila) u 10,30 !??

Pobjegli kada su vidjeli rezultate?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ma već su u Švajcarskoj.

New Report

Close