VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pazite se, sada će početi hvalospjevi za VIRO. VIRO je dobra firma, ali dionica, tj. izvješće za VIRO će opet biti naštimano preko zaliha. Ne nasjedajte samo tako. Izvješće će biti dobro, jer će preko zaliha sakriti mnogo milijuna kuna i to prikazati kao dobit, zato svako sljedeće može biti samo lošije. U svakom slučaju oprez i to veliki.

[lol]

Kolega, ……………….. ma nemam riječi!!!![lol]

Ajde odi pogledaj revizorsko izvješće za 2006. Ako si ekonomista, vrhunski kakvim se predstavljaš s ovim postom,[lol] pa mi opet napiši isto!!!

Uostalom, pumpati dobit zalihama?

Cijenjene kolege, u RH ima trenutačno oko 700.000 vrhunskih ekonomista i revizorskih stručnjaka. Svi oni trguju na Zagrebačkoj burzi te su sjajno potkovani znanjem da jedan od njih može izjaviti potpuno besplatno, na ovom forumu, da se dobit može nezakonito uvećavati zalihama……………..[shocked]

Mislio sam se, poslije ovih transakcija s VIRO-R-A, povući s tržišta kapitala te uložiti novac u “opipljive” investicije, ali moram priznat da ostajem kad vidim tko mi je sve konkurencija.[yawn]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Jao, što smi nervozni kada držimo “gubitaša”. Nije lako, ali bit će puno teže gledati daljnje strmopadanje nakon izvještaja.

Nitko nije rekao pumpanje dobiti, ali ljubav je slijepa kao i većini ovdje, a kada si zaljubljen ne vidiš ništa osim onoga što želiš vidjeti, dok ne dođe otrežnjenje, onda postaje opasno, vidiš da je ona zaljubljena u još njih puno i da daje svima, a ti uzimaš mrvice. Nažalost![bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Iz revizije se jasno vidi da ima je marža oko 16%. Prihodi im rastu i rasti će i dalje. Trošak gotovih proizvoda, na koje si možda mislio, im isto tako raste u skladu s prihodima prodanih gotovih proizvoda.

Nema tu ništa misteriozno. Prouči malo!!! nemoj lupetat.[bye]

Javi mi se u ponedjeljak kad izađe izvješće za 07…. I onda se kloni takvih neutemeljenih “analiza”…[tongue]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Valentine jeftini drukeraj mogo si spasit puno ljudi na drugim dionicama ali ti bas izabrao viro…lose,lose

Stvari nisu onakve kakvima se čine...

http://www.bet-israel.com/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=21&id=63&Itemid=77

List of all kosher products in Croatia
Authorized to be use by chief rabbi Dr. Kotel Da-Don

GENERAL

* Sugar by VIRO[thumbsup]

Postanite Eu-robovi

Ponedjeljak:
ZAGREB (Hina) – Na konferenciji za novinare Tvornice šećera Viro bit će predstavljeni rezultati poslovanja za 2007. te planovi za 2008. (10,30 sati, Zagrebačka burza, Ivana Lučića 2a).

No respect

Kladim se da su ovi šta su se poguravali na startu na prodaji kupili u
petak po 1200kn.

Istovar.Nekom se ne sviđaju rezultati.


Istovar.Nekom se ne sviđaju rezultati.

Nemaju oni pojma. Vidjet ćeš za sat vremena.[rolleyes]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


Istovar.Nekom se ne sviđaju rezultati.

Mislim da nije to. Mislim da se nastavlja istovar od već par tjedana.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Istovar.Nekom se ne sviđaju rezultati.

Na krdo tržištu se rezultati ni ne gledaju.

ŠvaboVD, 31.03.2008. u 10:35
Istovar.Nekom se ne sviđaju rezultati.

Jesi siguran?!

Možda netko želi još malo napunit kesu pa spušta

New Report

Close