VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Viro će opskrbljivat coca colu s tzv. tekućim šećerom, jest da moraju puno uvijeta ispunit,(pa i sam Zadro je rekao da su dobili taj potrebni certifikat)a moje je mišljenje da oni već neko vrijemei rade za njih,u šećerani se trenutno obavljaju velike rekonstrukcije pa možda zato..čekaju da objave dogovor…
Osim toga imali su nedavno i reorganizaciju uprave i to valjda nešto znači
Imaju jako dobre poslovne rezultate..

Još samo da tržište reagira u pravom smjeru i nema straha za ovu dionicu…..[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Kako se Viro-R-A kreće u zadnje vrijeme, izgleda da će prije Belje proizvoditi aspartam za Coca Colu Zero, nego Viro šećer.

Može netko k/p. Na investoru ne pokazuje dobro

VIRO-R-A kupnja
1.195,00
prodaja
1.205,00
Kupnja Cijena
5 1.187,00
4 1.186,00
9 1.185,01
6 1.185,00
9 1.183,76
Cijena Prodaja
1.205,00 20
1.207,98 29
1.239,00 108
1.240,00 30
1.247,00 10

[undecid][shocked]

U ponedjeljak FI.
Predviđanja ?


U ponedjeljak FI.
Predviđanja ?

Bude li kao i na svima ostalima, pad od jedno 3%.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Ja vjerujem da će biti dobro. Dokupljujem stalno zadnjih par dana. Jedino šte me zanima, zašto je došlo do promjene u upravi.Ima li tko neki info


U ponedjeljak FI. Predviđanja ?
dobit oko 130 milijona a dionica bi mogla do 1500
[thumbsup]


ŠPANCIR: ” U ponedjeljak FI. Predviđanja ? ” dobit oko 130 milijona a dionica bi mogla do 1500 [thumbsup]

sudeći po dosadašnjim zbivanjima na ostalim dionicama ne bi se začudio ako poslije dobrog FI dionica završi ispod 1100

poslije bitke svi su vojnici generali


ŠPANCIR: ” U ponedjeljak FI. Predviđanja ? ” Bude li kao i na svima ostalima, pad od jedno 3%.

Bit će kao na ATPL.

Ljudi su ovce. Prije dva dana prodaja što stignu jer je nekakav član uprave prodao nešto dionica, jer je nekakav BDI indeks malo korigiran. a danas [lol]

Živi bili pa vidjeli.

Ponovit ću svoju procjenu, EBIT = 170 mil.>

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


…. Ponovit ću svoju procjenu, EBIT = 170 mil.>

Znači 70-ak mil EBIT-a u 4.Q.
Po kvartalima je u 2007. bilo 18 , 33 , 52.
Zvuči mi logično , iako nisam stručnjak za branšu.
To bi značilo EBITDA od 190 mil > i red veličine od 1.600…….

Treba biti umjeren i ne očekivat perverzije.
Sve oko 140 milja jako dobro.


U ponedjeljak FI.
Predviđanja ?

To je jedino sto sam uzeo danas i od kada sam u cashu – u ova luda vremena. [cool]

skype - ivek1234

Tako je kolega.

Iako nebi bio iznenađen da dobit ode preko 200 mil. Jer im je uvijek 4. Q. bio najbolji, zbog maloprodaje! A svakoj proizvodnji je “žetva” maloprodaja. Prodaju oni dosta toga, vjeruj mi. Pa nisu valjda bezveze ulagali u opremu za pakiranje.

Pozdrav. Monday će biti zanimljiv. [rolleyes]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close