VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mene je prevagnulo na ingru i ledo jos prosli tjedan tako da sam danas zbog leda dobro u plusu. Ipak je tu Viro koji bi trebao ove godine potegnuti najvise pa ga zato imam najvise u portfelju. Samo ulagati u tvrtke koje imaju sposobne uprave i nema zime.

uzeo sam na 1200 ali ga istovaraju brate mili


… btw koliki je bio viro u 12. mj? tj najviša cijena u posljednjih godinu dana

U prosincu ti je bio oko 1500 kn u prva dva tjedna, a u drugoj polovici 1550-1650 kn.
Najviša je bila sredinom listopada – 1780 kn. [smiley]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Ode Viro u provaliju. Nitko vise ne pise nista ocito ste svi prodali.

Osobno nisam prodao ništa. Mislim još uzet ali još čekam da se
rasplete ovo sa gužvom na prodaji.


Ode Viro u provaliju. Nitko vise ne pise nista ocito ste svi prodali.

ma kakvi prodali.. samo je trenutno aktualnije na drugim dionicama.. todex prvenstveno. Kad ce vise taj gfi da vidimo na cemu smo[cool]

Glory, glory, Man United!!

Mislim da se kupnja ponaša mudro s obzirom na situaciju na tržištu, a
druga priča je što bi mi htjeli da odma poskoči gore.

FI bi trebalo izaći 1.4. ako je suditi po objavama na web stranici VIRA
Možda neko ima info da i FI nije bogzna šta pa zato ciejna ne ide gore.
Veliki je omjer P:K oko 10:1

Evo kada izlaze izvješća.
A ako netko ima takav info ima ga već dugo i za prokleto mnogo drugih dionica , koje također padaju.Puna burza insidera.

Vaš link

Nisam vidio jel su to oni sa 245kom izašli ?

Prošle godine na dan izlaska GFI koji je bio dobar ak se dobro sjećam
cijena je bila 1000 kn. Čitav dan se je trgovalo na toj cijeni i to velika količina
od cca 15000 kom. Dan poslije izvještaja praktički isto na toj cijeni, i onda se je tek
počelo kretat prema gore.
Kako su ovo vremena velike neizvjesnosti baš me zanima kako će se sad odvijat situacija.

Testiranje u rastućem tržištu – VIRO-R-A
Napisao Trend Signali

2008-03-26
Nakon uspješnog testiranja, tržište dionica VIRO Tvornice Šećera d.d. (ZSE:VIRO-R-A) je spremno da krene prema višim vrijednostima.

Savršeno testiranje se pojavljuje nakon pada cijene, kada tržište započinje konsolidaciju, tj. formira dno. Pad cijene obilježava oversold stanje na tržištu što inicira kupovinu od strane profesionalnog novca. Testiranje signalizira nedostatak ponude dionica.

E,sada ako je vjerovati “Trend Signalima” to je dno bilo danas…..
http://trendsignali.com/index.php?option=com_content&task=view&id=308&Itemid=105

New Report

Close