VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@zvone101

yes, imam hiden nalog pa ga neko poklopio, sutra idem niže [wink]

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379



@bibi
Pustite nisu to mrvice. Nego da mi ne referiramo svaki dan šta smo trgovali više bi mi značilo nekakvo vaše dugoročnije gledanje na tu našu investiciju. Puno uspjeha i ubuduće!

ma inaće ne daytradem ali danas sam imao nekakvu inspiraciju, a što se tiće dugoročnog ulaganja u viro, mislim da je jedna od najboljih dionica, ali kad nema kupnje od strane fondova …

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379

b,


@zvone101
yes, imam hiden nalog pa ga neko poklopio, sutra idem niže [wink]

malo lagiš BIBI oprosti ali tako je sto se tice danas te tvoje kupovine ako si uzeo uzeo si ali ne na ovom zatvaranju danas na 1333 nisi


b i b i: ” @zvone101 yes, imam hiden nalog pa ga neko poklopio, sutra idem niže [wink] ” malo lagiš BIBI oprosti ali tako je sto se tice danas te tvoje kupovine ako si uzeo uzeo si ali ne na ovom zatvaranju danas na 1333 nisi

e kolega jomiii, pa nemožeš me samo tako sramotit, evo nalog za kupnju, i molim ispriku [angry]

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379

jomiii, ispričaj se čovjeku.

bibi, čestitke i nadam se da će se to pokazati dobrim potezom.

No respect

sory bibi nisam se sjetijo da sam dao otkaz naloga na viru a tebi prijatelju svaka cast i jos jednom sory Poštovani gosp. Sušac,

Vaš nalog je otkazan.

Pozdrav,

Višnja Bebek
Odjel brokerskih poslova
Sektor riznice i investicijskog bankarstva
tel. 385 01 4695 072
fax. 385 01 4560 772
e-mail:
visnja.bebek@rba.hr
brokeri@rba.hr

Baš se sjetim toga prije otprilike mjesec dana kad je na kupnji bilo 5 naloga 15-tak% niže
od ondašnje cijene ( oko 1500kn), pa sljedeći šesti nalog je bio na 1000kn.
Ono zbog čega ovo pišem je bio sedmi nalog ak se dobro sjećam na 370kn od 3000kom.
Pa šta nas male ulagače fondovi drže za takve budale, bolje da nisu ništa postavili nego
onako ispod svake granice ukusa. Onda sam fondove zauvijek prekrižio.

Nisu fondovi budale nego mali ulagaci koji neznaju sta prodaju i po kojoj cijeni – nemaju pojma o vrednovanju kompanija i prodaju kada pada a kupuju kada raste. Tako uglavnom slijede trend pa ako gube nema veze samo da se trguje.

čitam malo gore i baš mi je drago kad vidim koliko ponosno ljudi brane svoje pozicije….
Čestitke i bibiju i jomii-ju. Pravi fight na pravoj dionici.

Scio me nihil scire

Čestitke svim rušiteljima u zadnjih pet minuta i osobna zahvala za moj dodatni ulaz u margin call zbog njih !

Ali izdržati ćemo ovo ubijanje burze i nevjerojatno uživati kad za par mjeseci budemo na 2K kolko Viro stvarno i vrijedi .

upravo me poklopilo na 1310 e sad mirovanje[wink]

Kako je danas krenulo mozda bi ti bilo pametnije da si sutra kupovao kad si vec bio u cashu. Kako sada stvari stoje u SAD i regiji ni sutra nece biti zeleno na ZSE.

New Report

Close