VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sto se tice razine 12800 to ce vjerojatno biti jedan manji pit stop. Vrludati bi moglo na razinama od 13000-13400 ali ni to nebi trebala biti gornja granica pogotovo ne u sljedecih recimo 3-5 mjeseci. Mogao bi se ti i iznenaditi kako ta razina uopce ne znaci nista.

“Komentar Zlatka Turkoviča: Burzovna kriza će završiti kad više nitko ne bude računao na oporavak”

Jedna logicna izjava koju tumacim na nacin da ce se svijet oporaviti a mi ostati na ovim razinama dok fondovi ne prikupe cash a onda raketa.


Sto se tice razine 12800 to ce vjerojatno biti jedan manji pit stop. Vrludati bi moglo na razinama od 13000-13400 ali ni to nebi trebala biti gornja granica pogotovo ne u sljedecih recimo 3-5 mjeseci. Mogao bi se ti i iznenaditi kako ta razina uopce ne znaci nista.

dao Bog.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Sto se tice razine 12800 to ce vjerojatno biti jedan manji pit stop. Vrludati bi moglo na razinama od 13000-13400 ali ni to nebi trebala biti gornja granica pogotovo ne u sljedecih recimo 3-5 mjeseci. Mogao bi se ti i iznenaditi kako ta razina uopce ne znaci nista.

dao Bog.
ako 12800 probije naglo na velikom volumenu, to bi bio jaki signal promjene srednjoročnog trenda.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


“Komentar Zlatka Turkoviča: Burzovna kriza će završiti kad više nitko ne bude računao na oporavak”
Jedna logicna izjava koju tumacim na nacin da ce se svijet oporaviti a mi ostati na ovim razinama dok fondovi ne prikupe cash a onda raketa.

S Turkijem se mogu složiti, ali s vama kolega ne.
Raketa? Nikako – daj Bože da to bude postupni rast jer ako ste u pravu, jao si ga nama. Pad koji bi brzo nakon toga uslijedio, bio bi još brži – V2. Ako me razumijete…[huh]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Nesto se suska da je sve manje poljoprivrednika zainteresirano za proizvodnju secerne repe jer im se isplate vise kulture potrebne za proizvodnju bio dizela (kukuruz i uljana repica). Izgleda da se moja predvidjanja ostvaruju i u RH jer cijena nafte radi svoje. Secer bi uskoro mogao postati dosta skup jer cijena nafte ide u nebo. E vidite zato je vazna dobra uprava koja je na vrijeme sklopila dogovor sa proizvodjacima te sada nema razloga za brigu.
I dalje ocekujem reviziju plana smanjenja cijene secera od strane EU koja bi uskoro mogla reagirati sto bi znacilo velik uzlet Vire – Coca Cola je prema tome macji kasalj.

Ratus ne razumijem Vas. Vrijeme ce biti najpametnije pa ako budete Vi u pravu ja cu to i napisati i reci da sam pogrijesio, medjutim taj scenarij mi se trenutno cini malo vjerojatnim. Raketa zato jer je Viro po pokazateljima podcijenjen – znaci idemo do razine 1550-1650 a onda polako dalje.
Vidim da je pojacana prodaja na burzi sto znaci da bi najprije kod nas moglo malo i na nize dok fondovi ne pripreme igraliste.


b i b i: ” prodao viro danas, prosjek izlaska 1375 kn, čekam ga malo niže ” hm ako lovis 20 kuna razlike ok ali ubrzo ces vidit da si napravijo gresku

ponovo kupio, poklopilo me na zatvaranju po 1333 kn

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379

b,

jomiii: ” b i b i: ” prodao viro danas, prosjek izlaska 1375 kn, čekam ga malo niže ” hm ako lovis 20 kuna razlike ok ali ubrzo ces vidit da si napravijo gresku ” ponovo kupio, poklopilo me na zatvaranju po 1333 kn

Kad kupiš po 1300 i prodaš po 1500 u dva sata onda se javi.
To je bilo onda prije mjesec dana kad je trebalo imati mudajzle se postavljat na kupnju.

@ baskija

bravo, ja se u ova loša vremena veselim i ovim malim mrvicama

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379

b,

jomiii:

b i b i: ” prodao viro danas, prosjek izlaska 1375 kn, čekam ga malo niže ” hm ako lovis 20 kuna razlike ok ali ubrzo ces vidit da si napravijo gresku

ponovo kupio, poklopilo me na zatvaranju po 1333 kn

jel’ ovo ?

@bibi

Pustite nisu to mrvice. Nego da mi ne referiramo svaki dan šta smo trgovali
više bi mi značilo nekakvo vaše dugoročnije gledanje na tu našu investiciju.
Puno uspjeha i ubuduće!

New Report

Close