VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Saladin:

“jel možeš onda malo pojasnit javnosti kako si došo do tog datuma ? .. hvala”

U jednom od postova 31.01. sam napisao na koji nacin procjenjujem trendove.
Evo da ne trazis.
Sve se na trzistima kapitala ponavlja morate samo biti spremni temeljito analizirati povijest i odrediti vremenski horizont nastupanja pojedinih situacija i intenziteta djelovanja odredjenih dogadjaja.

Sretno!

Alergija me hvata od pustih dna…
Ajmo mi na zrak!
Ovo je još uvijek tako dobra kupnja i mislim da nam treba potrajati period pozitivnog ozračja da bi se duhovi smirili…

opala!

lukic00:

Pa koliko sada vidim iducih mjesec dana bi trebali moci mirno spavati, za dalje cu napisati tako da svi vide, tko hoce neka vjeruje i zaradjuje tko ne neka ignorira. Morao sam i napisati da ce DJIA pasti nisko jer je bilo previse spekulanata koji su mi kvarili posao.

svaka čast, baš sa gledao na 10.02 kako si reko i stvarno, tu smo … neznam kako si to znao ali ili imaš nekin dobar info ili vidovit. [shocked]

I ja sam cijeli prosli tjedan cekao 10.-i (odnosno 11.-i) da vidim jeli bio u pravu…i ocito da je! Ajde necu sada biti cicija pa ga guliti za jedan dan nakon sto nas je korekcija gulila 40-tak dana Ali sada svakako spadam u skupinu veeeelikih stovatelja gospodina lukica00[lol]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


I ja sam cijeli prosli tjedan cekao 10.-i (odnosno 11.-i) da vidim jeli bio u pravu…i ocito da je! Ajde necu sada biti cicija pa ga guliti za jedan dan nakon sto nas je korekcija gulila 40-tak dana Ali sada svakako spadam u skupinu veeeelikih stovatelja gospodina lukica00[lol]

Ma sve je to lijepo, ali šta ćemo s onim velikim koji se i dalje iskrcava? Kako znate da je korekcija gotova i po čemu to zaključujete? I ja imam podosta VIRA pa me zanima na čemu temeljite optimizam!
Malo opreza ne bi bilo zgorega!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Saladin: “jel možeš onda malo pojasnit javnosti kako si došo do tog datuma ? .. hvala” U jednom od postova 31.01. sam napisao na koji nacin procjenjujem trendove. Evo da ne trazis. Sve se na trzistima kapitala ponavlja morate samo biti spremni temeljito analizirati povijest i odrediti vremenski horizont nastupanja pojedinih situacija i intenziteta djelovanja odredjenih dogadjaja. Sretno!

[thumbsup]

OBAMA................SPASITELJ


hrco01: ” I ja sam cijeli prosli tjedan cekao 10.-i (odnosno 11.-i) da vidim jeli bio u pravu…i ocito da je! Ajde necu sada biti cicija pa ga guliti za jedan dan nakon sto nas je korekcija gulila 40-tak dana Ali sada svakako spadam u skupinu veeeelikih stovatelja gospodina lukica00[lol] ” Ma sve je to lijepo, ali šta ćemo s onim velikim koji se i dalje iskrcava? Kako znate da je korekcija gotova i po čemu to zaključujete? I ja imam podosta VIRA pa me zanima na čemu temeljite optimizam! Malo opreza ne bi bilo zgorega!

a nista tog cu sutra ja pocistit[smiley]…pa traje predugo i oni koji su nam rusili cijenu mislim da su zadovoljili svoje apetite…inace dja je u plusu…tako da ce nam crobex i sutra u plus…nemojte zaboravit sto nas ceka cim se trziste oporavi…ulazimo u razdoblje vira[thumbsup]….imate analizu od cijenjenog nam lukica00[wink]

OBAMA................SPASITELJ

riječi vam se pozlatile,obojici.luki je predvidio oko 2200 realnu cijenu pa da vidimo kako to luki radi[rolleyes]

Ajde luki …da vidimo kalkulaciju[huh]…i kada bi to moglo bit….jer smo trenutno daleko od 2200 a cijena GOR-DOL[smiley][wink][wink]

Netko je svjestan kraja korekcije pa pokusava rusiti da kupi jeftinije a ovdje ocito ima previse spekulanata koji prodaju uz ovog veceg. Mislim da je doslo vrijeme da uprava potpise ugovor s Coca Colom. U svijetu ocekujem veci rast koji bi trebao potrajati.

Ovdje su špekulanti FONDOVI i MIROVINCI a ne mi mali dioničari !!! Ko ja bi sa par svojih dionica zaljuljo burzu….hajd molim te [angry] [angry] [tongue]

Ti onda kazes da su fondovi kupili oko 3000 kom po 1330 a sada ih prodaju po istoj i nizoj cijeni. Ostajem kod svoje tvrdnje. Nemojte previse citati novine jer ce vas to kostati.

Evo kad nece nitko ja sam pokupio ovih 30 kom na 1300.

New Report

Close