VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


malo mi je čudno; na prodaji samo veliki nalozi, a na kupnji samo male količine. To bi značilo da veliki prodaju malima po većim cijenama, a poslije bi mogli rušiti cijenu kako bi opet jeftino kupovali. koliko puta smo ovo vidjeli do sada………

Čuj, netko je ovih dana kupio jeftino i sad nama želi uvaliti skuplje i sve rasprodati do kraja tjedna. A onda će nas opet plašitu sa Kosovom kao da Viro 90% prodaje šećera u Prištinu i Mitrovicu. I zato oprez.

da li ti vidiš što i ja da će se cijena opet rušiti (ne samo ove dionice) nakon što fondovi prodaju ono što su zadnja 3 tjedna jeftino kupovali.

Mislim da ovako može ići dok ne prodaju nagomilane količine, a onda opet zzzzzzzzzzzzz


robertus: ” malo mi je čudno; na prodaji samo veliki nalozi, a na kupnji samo male količine. To bi značilo da veliki prodaju malima po većim cijenama, a poslije bi mogli rušiti cijenu kako bi opet jeftino kupovali. koliko puta smo ovo vidjeli do sada……… ” Čuj, netko je ovih dana kupio jeftino i sad nama želi uvaliti skuplje i sve rasprodati do kraja tjedna. A onda će nas opet plašitu sa Kosovom kao da Viro 90% prodaje šećera u Prištinu i Mitrovicu. I zato oprez.

da li ti vidiš što i ja da će se cijena opet rušiti (ne samo ove dionice) nakon što fondovi prodaju ono što su zadnja 3 tjedna jeftino kupovali.

Mislim da ovako može ići dok ne prodaju nagomilane količine, a onda opet zzzzzzzzzzzzz

asdfgh123:

robertus: ” malo mi je čudno; na prodaji samo veliki nalozi, a na kupnji samo male količine. To bi značilo da veliki prodaju malima po većim cijenama, a poslije bi mogli rušiti cijenu kako bi opet jeftino kupovali. koliko puta smo ovo vidjeli do sada……… ” Čuj, netko je ovih dana kupio jeftino i sad nama želi uvaliti skuplje i sve rasprodati do kraja tjedna. A onda će nas opet plašitu sa Kosovom kao da Viro 90% prodaje šećera u Prištinu i Mitrovicu. I zato oprez.

pa tu i je čar burze.
preduhitriti velike.
ili se šlepati za njima 🙂

Good artists copy. Great artists steal.

Evo korekcija je gotova kako sam i napisao (oko 10.02.), sad mozemo samo prema gore.


Evo korekcija je gotova kako sam i napisao (oko 10.02.), sad mozemo samo prema gore.

cestitam…cak si rekao 30.1. da ce past ispod 1300…[thumbsup]…svaka cast…sad kad bi ti svi trebali zaista vjerovati ko Bogu…reci ti nama sto nas ceka u iducih mj dana….bar mi posalji na private….[smiley]

OBAMA................SPASITELJ

Pa koliko sada vidim iducih mjesec dana bi trebali moci mirno spavati, za dalje cu napisati tako da svi vide, tko hoce neka vjeruje i zaradjuje tko ne neka ignorira.

Morao sam i napisati da ce DJIA pasti nisko jer je bilo previse spekulanata koji su mi kvarili posao.


Pa koliko sada vidim iducih mjesec dana bi trebali moci mirno spavati, za dalje cu napisati tako da svi vide, tko hoce neka vjeruje i zaradjuje tko ne neka ignorira. Morao sam i napisati da ce DJIA pasti nisko jer je bilo previse spekulanata koji su mi kvarili posao.

svaka čast, baš sa gledao na 10.02 kako si reko i stvarno, tu smo … neznam kako si to znao ali ili imaš nekin dobar info ili vidovit. [shocked]

Cookie Monster


… tko hoce neka vjeruje i zaradjuje tko ne neka ignorira…

Sad mi zvučiš ko onaj Gospodin X [lol] [lol] [lol] [lol]

Možda i jesi on [huh]
Jesi iz Kaštela nekog možda?

Chill:
“Sad mi zvučiš ko onaj Gospodin X LOLLOLLOLLOL

Možda i jesi on huh
Jesi iz Kaštela nekog možda?”

Nisam.

Saladin:
“svaka čast, baš sa gledao na 10.02 kako si reko i stvarno, tu smo … neznam kako si to znao ali ili imaš nekin dobar info ili vidovit.”

Niti jedno niti drugo.


Saladin: “svaka čast, baš sa gledao na 10.02 kako si reko i stvarno, tu smo … neznam kako si to znao ali ili imaš nekin dobar info ili vidovit.” Niti jedno niti drugo.

jel možeš onda malo pojasnit javnosti kako si došo do tog datuma ? .. hvala

Cookie Monster

ja sam vidio dno na 1400-1450…ali za ispod 1300 moras biti malo jaci igrac[smiley]

OBAMA................SPASITELJ

New Report

Close