VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

duplo vise kupnje od prodaje[thumbsup]

Danas smo se dobro drzali sobzirom na crvenilo na burzi
[thumbsup]
mali promet
u TOP 10 promjena danas
9. HPB D.D. 11.086 0,80 Skrb. račun [color=blue]-140[/color]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Sporiji rast
U ovoj godini pak Uprava ĐĐ Montaže očekuje nešto sporiji rast jer je početak niza velikih projekata odgođen za 2009. godinu, u koju će se stoga prenijeti znatnije stope rasta. U siječnju bi trebao biti obavljen remont Petrokemije u Kutini, a u veljači počinju radovi na rekonstrukciji i povećanju kapaciteta virovitičke šećerane Viro

hpb nam svaki dan po 100 komada proda…jel to on odrzava cijenu da ne krene up ili se sprema za neki jaci ulazak koji ce nas podici na vise razine[pray]

OBAMA................SPASITELJ


hpb nam svaki dan po 100 komada proda…jel to on odrzava cijenu da ne krene up ili se sprema za neki jaci ulazak koji ce nas podici na vise razine[pray]

Majko mila, po 1000-ti put, na 100. temi. Skrbnički račun=zbirni račun=margini, lombardni krediti nas mališana.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

nisam obracao paznju…moja isprika[thumbsup]

OBAMA................SPASITELJ

Sta je ovo bilo!!!

bit ce još[thumbsup]

nekome dopi…. a ima i pravo

Ala ga pocistise!!!! Ide taj bijeli prah bolje od droge, kazem vam ja!!! Cekajte samo FI i mogucu dokapitalizaciju. Uostalom Zadro to i najavio u proslotjednom jutarnjem.

skype - ivek1234

Na 1600 ga nitko nije htio a sada su ga poceli kupovati i mali…. [lol] [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

moze netko staviti transkakcije. ja ih mogu samo 10 vidjeti. hvala. dobro je zadro u jutarnjem rekao da ne voli bas davati dividendu. volimo mi vise dokapitalizaciju[thumbsup]

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

New Report

Close