VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

beholder:

pa što se niste već nadokupili na razinama ispod 1500 kn??

I ispod i iznad.
Uvijek ima drhtavih ručica i ambicioznih koji iz ovakvih trče u dionice koje su “in.”

Neka, neka. Vratiti ce se oni nama….. [cool]

skype - ivek1234

rekli bi: uzima zalet[pray]


VIRO-R-A 03.01.
1. EOS-Z d.o.o. 465.483
2. ROBIĆ d.o.o. 449.600
3. SG-SB d.d./ALLIANZ ZB d.o.o. za AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 58.592 +300
4. HYPO ALPE-ADRIA BANK d.d./PBZ CROATIA OSIGURANJE d.d. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 42.181 +1.000
5. SG-SB d.d./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM d.o.o. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 39.005
6. ZADRO MARINKO 34.417
7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA d.d. 15.387
8. ZAGREBAČKA BANKA d.d. 12.106
9. HPB d.d. 11.330 -487
10. PBZ d.d. 8.813 -400

Raiffeisen mirovinski fond je izgleda završio s slabljenjem pozicije. Hypo je iznenađujuće dokupio tisućaka i pritom se pridružio Allianz MF-u.

Međutim, zabrinjava me da imamo 2 jaka prodavača, tj. HPB i PBZ skrbnički. (+ HPB osnovni račun koji je oslabio poziciju za 1000 komada neki dan). [sad]

Ima netko iskusniji kakav komentar na ovo što se zbiva na VIRU?[cry]

Robizg

stari ne brini za viro ja sam ga kupio po 1740 a necu ga gledati prije 15.1.2008


Ima netko iskusniji kakav komentar na ovo što se zbiva na VIRU?[cry]

Malo se “otresa” drvece da se pokupe plodovi sa poda. Najblaze receno skuplja se pomalo. Vjerojatno juniori u fondovima dok su schefovi na odmoru. Pogledaj samo omjer kupnje i prodaje. Kupnja duplo jaca a cijena pada. Ne brini, sve je to normalno. Ali ako imas problema sa srcem zbog ovoga onda izadji van da se ne patis. Meni isto tako bilo kada sam pocinjao i svaki puta sam se sjeb…. i bilo mi zao ko psu. To JE burza. Malo gore, malo dolje, itd ali uglavnom trend je gore. Biti ce toga jos ne samo na viru nego na svim dionicama. Na te stvari moras biti spreman.

Pogledaj malo rezultate po kvartalima ove godine pa sam zakljuci kakvo ce finalno izvjesce biti. To znaju i institucionalni investitori i samo pokusavaju kupiti jeftinije prije slijedeceg skoka. Faza akumulacije je u tijeku. Nije lose procitati neku knjigu prije ulaska na burzu iako je ogromna razlika izmedju teorije i prakse.

Summary: nista ne brini sve je to normalno. [thumbsup]

skype - ivek1234

Zašto baš 15.1.2008?

Robizg

Prodao malo -Vira juniorima fondova , pa uletio jače u IGH , no još sam tu punooooo.

Hvala Ivek…inače nemam namjeru prodavat i teško da će mi ruka zadrhtat. Ulaganje u Viro smatram dugoročnim..ako sam preživio 11 mjesec onda ću i ovo (nadam se da će kraće trajat) [cool]

Robizg


Hvala Ivek…inače nemam namjeru prodavat i teško da će mi ruka zadrhtat. Ulaganje u Viro smatram dugoročnim..ako sam preživio 11 mjesec onda ću i ovo (nadam se da će kraće trajat) [cool]

Ma nista ne brini. Odi van na kavu, petak je. Popi sa nekim komadom pice i malo gledaj ljepote ove zemlje. [proud]

Za viro ne brini. Ja sam dugorocno debelo unutra i nemre me niti kineska vojska izbaciti. [lol]

skype - ivek1234


Ima netko iskusniji kakav komentar na ovo što se zbiva na VIRU?[cry]

Evo, vracaju ga nazad. Male tajne velikih majstora KUHINJE! [cool][cool]

skype - ivek1234

Lijepa igra za drhtave ručice.[rolleyes]

opala!

New Report

Close