VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala na info!
I da Coca Cola je najveća prevara Amerike! Truju nas, još nam to i naplaćuju.
Da valja ne bi je dijelili besplatno po američkim Mcdonaldsima![

"..Tko ništa nije proživio, ne smije me savjetovati.." (Sofoklo)

Bitno je da se ona dobro troši i puno zarađuje,ali šta je danas zdravo?


Hvala na info! I da Coca Cola je najveća prevara Amerike! Truju nas, još nam to i naplaćuju. Da valja ne bi je dijelili besplatno po američkim Mcdonaldsima![

A mislim da su na početku u postupku korisili i razne stimulativne biljke iz J.Amerike ,e kako bi to povećalo promet [smiley][proud][cool]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Što god koristili, masa se navukla na proizvod čiji način spravljanja uopće ne zna.
A šta ćeš sad, s vjetrenjačama se ne možemo borit, trljajmo ruke za VIRO a Coca Cola će ostat tu gdje i jeste još ko zna koliko. [undecid]

"..Tko ništa nije proživio, ne smije me savjetovati.." (Sofoklo)


Petrinjo: ” Hvala na info! I da Coca Cola je najveća prevara Amerike! Truju nas, još nam to i naplaćuju. Da valja ne bi je dijelili besplatno po američkim Mcdonaldsima![ ” A mislim da su na početku u postupku korisili i razne stimulativne biljke iz J.Amerike ,e kako bi to povećalo promet [smiley][proud][cool]

Na početku su u Coca Colu stavljali popriličnu količinu listova koke (od kojeg se derivacijom dobiva kokain) i kofein..[proud], a či između ostaloga i potenciju…navodno su oglašavali da lije[wink]

Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi.

hmm.. malo se zapetljalo..dakle ispravan text glasi:

Na početku su u Coca Colu stavljali popriličnu količinu listova koke (od kojeg se derivacijom dobiva kokain) i kofein, a navodno su oglašavali da liječi između ostaloga i potenciju…

eto..

Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš nego 7 dana u bijedi.

Joj, nije bitno kaj je u coca-coli. Bitno je da je ljudi kupuju i da u njoj bude što više šećera iz VIRA. A to se Coca-cole tiče – imaju oni i druge proizvode u kojima se koristi šećer.

ja sam procitao da su dvojica spravljali tekucinu za ciscenje tkanine.Kad nisu uspjeli,jedan od njih je od muke popio razredjenu.Nije mu se svidio okus pa je dodao secer(ne sharin[smiley]) i pice mu se svidjelo.Prirodna boja coca-cole je zelena,ali karamelizacijom secera( ne saharina[smiley]) je poprimilo smedju boju.I eto coca-cola[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Cola je nastala od lijeka za glavobolju tj. sirupa koji se upotrebljavao za liječenje glavobolje, da bi naknadno shvatili d aimaju genijalan napitak kojeg mrzim ali oke.

Nego vaša predviđanja, do kuda ovo može padati.

Ja bi malo u šoping ali neznam dali je vrijeme ili to još može dole.

A teško ti je to predvidjeti dal će još dole. Mislim da nitko nema takvu staklenu kuglu. Ja sam ušla na 1.370 i mislim da sam ok prošla. Odluči sam.

a i kakav pad, zasada smo 0,74% u plusu hehe [cool]


A teško ti je to predvidjeti dal će još dole. Mislim da nitko nema takvu staklenu kuglu. Ja sam ušla na 1.370 i mislim da sam ok prošla. Odluči sam.

ja sam ušao na 1592 i vjerujem u ovu dionicu.da imam još love nadokupio bih ali…….[proud]

New Report

Close