VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

šta nam se to dešava sa virom?šta čekamo4q?[smiley]

Korak naprijed, pa onda nekoliko koraka nazad…..i tako stalno već više od mjesec dana. Valjda će od Nove godine biti bolje…Kada izlazi izvješće za 4q?

Robizg

Obično se izvješća objavljuju krajem veljače ili početkom ožujka. Bumo vidli.


Korak naprijed, pa onda nekoliko koraka nazad…..i tako stalno već više od mjesec dana. Valjda će od Nove godine biti bolje…Kada izlazi izvješće za 4q?

Do 15.03.08.


Kada izlazi izvješće za 4q?

Odredbom stavka 4. Članka 114. Zakona, određeno je da su javna dionička društva obvezna izraditi i u roku od 30 dana od posljednjeg dana u tromjesečju dostaviti Komisiji za vrijednosne papire Republike Hrvatske tromjesečna poslovna i financijska izvješća, a u roku od 45 dana konsolidirana izvješća. Financijska i poslovna izvješća za četvrto tromjesečje, javna dionička društva obvezna su izraditi i dostaviti Komisiji za vrijednosne papire Republike Hrvatske u roku 90 dana po isteku poslovne godine.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Ja se nadam da će cijena otići gore i prije 4q…

Pogotovo zato što je prema sadašnjim pokazateljima VIRO jako dobra kupnja. [cool]

Viro ima jako dobre poslovne rezultate ali na ovoj se dionici igraju igre velikih .

Non stop kočenje , pa malo gore malo dolje .

Pitam se jesam li dobro odlučio kad sam investirao dio margina ovdje ?!

meni kad ova dionica ide dole samo moze biti drago zbog jeftinog dokupa. neznam dali znate da u sljedecih mjesec dana viro ce dobiti certifikat od coca-cole kao ekskluzivni dobavljac secera u visini 50 miliona eura godisnje. banke same spustaju i kupuju od malih jer znaju o kakvoj dionici se radi. pa lako je pogledati sda i vidjeti kako hpb malo kupuje nalo prodaje. nemojte prodavat. dividenda je bila 12 kn sto bi trebalo znaciti da ce poslje nove godine i u dokapitalizaciju a u roku 6 mjeseci poceti isporucivati secer za coca colu. bili zivi pa vidili da ce dionica u 6mj na 3000. amen

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


Viro ima jako dobre poslovne rezultate ali na ovoj se dionici igraju igre velikih .

Non stop kočenje , pa malo gore malo dolje .

Pitam se jesam li dobro odlučio kad sam investirao dio margina ovdje ?!

ne brini se za nju do ulaska u EU si siguran.Ova dionica je veoma nagla i iznenadi te taj trenutak hoces gore ili dolje[smiley]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


meni kad ova dionica ide dole samo moze biti drago zbog jeftinog dokupa. neznam dali znate da u sljedecih mjesec dana viro ce dobiti certifikat od coca-cole kao ekskluzivni dobavljac secera u visini 50 miliona eura godisnje. banke same spustaju i kupuju od malih jer znaju o kakvoj dionici se radi. pa lako je pogledati sda i vidjeti kako hpb malo kupuje nalo prodaje. nemojte prodavat. dividenda je bila 12 kn sto bi trebalo znaciti da ce poslje nove godine i u dokapitalizaciju a u roku 6 mjeseci poceti isporucivati secer za coca colu. bili zivi pa vidili da ce dionica u 6mj na 3000. amen

Bravo potpisujem svaku [wink]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

coca-cola..zero [wink]

ma ni slucajno zero,
nema tu secera, dovoljno[proud]

New Report

Close