VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kakve brane kod ovakve bujice

vidimo se na 1200

ma kakvih 1200 odkad vam kolega ta brojka, kao prvo prevelika je brana na 1305 a i nema kupnje ispod 1300 a kamoli prodaje…pustite vi Viro na miru, vidite da se zasada kolko tolko dobro drzi [smiley7][smiley1][smiley2]


ma kakvih 1200 odkad vam kolega ta brojka, kao prvo prevelika je brana na 1305 a i nema kupnje ispod 1300 a kamoli prodaje…pustite vi Viro na miru, vidite da se zasada kolko tolko dobro drzi [smiley7][smiley1][smiley2]

Slazem se, Viro se jos uvijek drzi kolko tolko dobro prema ostalim jacim dionicama (IGH, DLKV, ATPL i sl.)

Ja sam nedavno ušau u VIRO. prvi put na 1410 i malo kasnije na 1475.
Pošto mi je to prvi ulazak sa “malim” kapitalom, odlučio sam se na firmu koja OK radi i čuvat 6mj-1god.

Gledam sve ove padove i mali postotak za VIRO (u usporedbi sa ostalim) mi govori da nisam pogriješio. Normalno da mi je malkice žao što nisam uletio u ovo vrijeme, lol, ali ne treba biti pohlepan jer samo čir mogu dobiti.

Jedina misao koja mi prolazi glavom je zablefirati i izaći iz VIRE (sa gubitkom) , ali ući u neku dionicu koja je imala drastičniji pad. Ali, mislim da ću rađe potražiti dodatna sredstva nego izlaziti iz nečega u što vjerujem

Viro ima obranu na 1265.. (500 kom), a nakon toga skoro slobodan pad

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Ja sam nedavno ušau u VIRO. prvi put na 1410 i malo kasnije na 1475. Pošto mi je to prvi ulazak sa “malim” kapitalom, odlučio sam se na firmu koja OK radi i čuvat 6mj-1god. Gledam sve ove padove i mali postotak za VIRO (u usporedbi sa ostalim) mi govori da nisam pogriješio. Normalno da mi je malkice žao što nisam uletio u ovo vrijeme, lol, ali ne treba biti pohlepan jer samo čir mogu dobiti. Jedina misao koja mi prolazi glavom je zablefirati i izaći iz VIRE (sa gubitkom) , ali ući u neku dionicu koja je imala drastičniji pad. Ali, mislim da ću rađe potražiti dodatna sredstva nego izlaziti iz nečega u što vjerujem

Podržavam ideju o dodatnim sredstvima… [smiley2]


Viro ima obranu na 1265.. (500 kom), a nakon toga skoro slobodan pad

1000 komaca na 1250 kn, a nakon toga ko zna. Ja sam izašo, nisam izdržao. Ulazim kasnije svakako.

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.


Viro ima obranu na 1265.. (500 kom), a nakon toga skoro slobodan pad

1000 komaca na 1250 kn, a nakon toga ko zna. Ja sam izašo, nisam izdržao. Ulazim kasnije svakako.

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.

bila i na 1300 pa oslo 1500 prekrasne obrane
vidimo se na 1200 kao sto rekoh

ima li tko ideju do kada će ovo ići.za ovoliki pad nema razloga već mogu samo reći da je mase nemoguće kontrolirati a to se upravo dešava;masovni izlazak tj prodaja.fondovi još ne kupuju…….inače fin. pokazatelji vire su bolji i od građevinskih

Ovo može padat do 0 kn…kako je krenulo. Ne znam što fondovi čekaju, da bude sve po kunu? Mislim da je to neka gadna igra…

Robizg

New Report

Close