VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jos se viro super drzi s obzirom kakva je kataklizma u toku.. crobex je pao vise od 2%..

Moze k/p

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Kupnja Cijena
8 1.418,00
15 1.411,00
35 1.410,20
100 1.410,00
32 1.405,00
Cijena Prodaja
1.445,00 115
1.450,00 70
1.460,00 8
1.466,00 60
1.467,00 3

bolna granica 1418
plus 100 na 1410
poceo je sam prodavati ispod 1450

vidis moze se prodavati i ispod 1418
samo kad se mora, mora se
da vidimo koliko ima jos za iskrcat


ma ljudi popite si tabletu i uzmite si pivicu za zivce i mir malo, ne toliko se frustrirat svaki dan isponova, polako nemoze ovo trajati zauvijek. I nemojte se sada smiriti, i onda u pon opet sve isponova haha, lijepo planirate i ocekujte na to da ce jos padati i onda ak bude raslo bit cete odusevljeni a ako ce opet padati na to ste vec racunali i tak i tak pa nema frke.
A moramo se jos malo strpit oko ovih izbora… [smiley1]

Tako je majstore. Trebali bi se svi s foruma nać i popit si. Tko je vidio biti žedan po svijetu hodat uz ovakve gubitke. Treba ohladit glave.

ako mislite kupovat mozete po 1410

do mile volje

neznam zasto me moderator izbriso jer sam napiso da bi molio update na k/p, pa onda evo sada isponova bi molio k/p?

Hvala [smiley1]

i babobabo trebas se malo smiriti i znat da ce sve biti u redu, vidim da te neka panika uhvatila kolko si postova napisao u azdnjih sat vremena, nema mjesta za paniku [smiley1]

treba se maknut sa kompjutera, dolazi vikend i otic se lijepo zabaviti i zaboraviti na burzu jos par dana, mozda tjedan, i sta god da se desava u tim danima ne primat srcu, tocnije niti ne dozivljavat jer nije “realno”
[smiley2][smiley2]

da dobro si rekao panika je
100% keš pa nemos izabrat

haha a cuj kolega ako je tako onda je tebi sezona lova otvorena..Nemozes fulat, samo treba izabrat izmedu razlicitih postotaka zarade, a ako smijem reci u korist Viro-a onda bi ti ga toplo preporucio jer jos kad je bio na ATH je bio podcijenjen, ocekuje se izvjesce koje je izvrsno a jos nije ni odradio zasluzeni rast od proslog izvjesca, tako da… [smiley2][smiley1][smiley2]

Ovo je ono o čemu sam pričao ranije, očekujem proboj na istok u periodu od 1-2 godine sigurno.
Nema zime sve dok ima šećera, a čini se da će biti i šećera na kraju! [smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Odosmo ispod 1400.. Za promjenu necu trazit k/p, nemogu vise ovo gledat, vidimo se za 3-4 dana[smiley5]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

New Report

Close