VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sutra će te gore izgleda…[smiley2]

na naslovnici businessa.hr :

Šećerana Viro sklapa ugorov s Coca-Colom

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

davids:

Sutra će te gore izgleda…[smiley2]

na naslovnici businessa.hr :

Šećerana Viro sklapa ugorov s Coca-Colom

Nema na naslovnici, možeš postati link!


Sutra će te gore izgleda…[smiley2]

Bilo bi i vrijeme.

evogaopet:

davids:

Sutra će te gore izgleda…[smiley2]

na naslovnici businessa.hr :

Šećerana Viro sklapa ugorov s Coca-Colom

Nema na naslovnici, možeš postati link!

ne znam koju ti naslovnicu gledaš kolega , ali na ovoj koju ja držim u ruci ima. Vjerovatno nema u elektronskom izdanju.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

što će biti gore

"dijanika"

Evo vijesti za neke koji ne prate druge forume,a možda i ne prate poslovne časopise.
U časopisu Lider najnoviji broj naslov:”SLATKI KLASTER:Tri šećerane zajednički grade tvornicu bioetanola”


Evo vijesti za neke koji ne prate druge forume,a možda i ne prate poslovne časopise. U časopisu Lider najnoviji broj naslov:”SLATKI KLASTER:Tri šećerane zajednički grade tvornicu bioetanola”

Neki je, između ostalog, i zbog toga kupuju…

[smiley1][smiley2]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Lijepo za vidjet na 1500.. [smiley2]

S obzirom na coca colu uopce nisam zadovoljan, zabetonirani smo na 1500 trenutno a do kraja dana smo opet na 1485[smiley10]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Evo naslovnice.

Ma nek ostane ovako još mjeseca taman do božičnice da se stignemo opet nakrcati! Mislim da će i fondovi pokušati blokirati rast kako bi početkom godine mogli katapultirati cijenu i povečati prinos!

New Report

Close