VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a koja dionica danas i u korekciji ne kida zivce.Da je prodas sto bi kupio sve su dolje,ak ode

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Alabama: ” Aha, tako sam i ja razmišljao. Min. 1800 (a blizu je bilo) do 2000. Sada molim boga da se vrati na 1750 i da je prodam, jer mi kida živce. ” A nisi jedini kojem to kida zivce al nemas se sta zivcirat kada se zna da je ovo dobra dionica, niti je spekulativna niti je na nekim malim prometima, tako da je samo pitanje vremena, a nesmije ti se nigdje zurit kada se dode do dionica. [smiley11][smiley2]

Ma u pravu si. Gasim comp. i idem trošiti dividendu VIRA koja mi je vidim legla.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Moze netko staviti k/p i ako nije problem sklopljene poslove od 13 i 20 pa nadalje,

Unaprijed Hvala! [smiley2]

Najbolje ponude [ VIRO-R-A ]
Kupnja Cijena
55 1.410,00
9 1.408,00
20 1.406,00
20 1.405,05
110 1.405,03

Cijena Prodaja
1.439,00 10
1.440,00 247
1.449,90 8
1.488,80 20
1.488,90 21

Transakcije nemam u investoru.

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Mene interesira dali se prodaju veliki nalozi ili to i dalje sitni bjeze
Interesira me promjene u TOP 10
Svim nestrpljivima….kaze Buffet : ” nemoj gledat dnevne promjene cijena na burzi….poludjet ces”
Viro je , bar ja tak mislim , dionica na duge staze!!

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Ne brinite se vi za VIRO, čim bosanci srede svoju političku situaciju i krizu uzrokovanu padom vlade ide Viro na zaslužene razine. Politička nesigurnost u regiji je jedini i glavni razlog pada ove dionice ali i hrpe drugih, jednako likvidnih i perspektivnih kao što je to Viro jer fondovi u takva turbulentna vremena više vole imati cash nego dionice.

Ovaj Hogarov post trebalo bi reciklirati svakih 2 sata , da se smanji broj paničnih komentara zasnovanih na analizi zaliha.

Ne mogu vjerovati da dionice ovakve kvalitetne firme sa izvrsnim poslovnim rezultatima rone iz dana u dan.
Pa gdje su oni koji bi trebali štitii određene razine cijene.
Mi mali gubimo poneku tisuću kuna ,ali veliki gube milione na ovakvim padovima.Nije mi jasno zašto onda ne
reagiraju..


Pa gdje su oni koji bi trebali štitii određene razine cijene. Mi mali gubimo poneku tisuću kuna ,ali veliki gube milione na ovakvim padovima.Nije mi jasno zašto onda ne reagiraju..

Kupuju HT… nista nema toliki potencijal za rast dok se ekipa na HT-u ovako iskrcava…


zzidak: ” Pa gdje su oni koji bi trebali štitii određene razine cijene. Mi mali gubimo poneku tisuću kuna ,ali veliki gube milione na ovakvim padovima.Nije mi jasno zašto onda ne reagiraju.. ” Kupuju HT… nista nema toliki potencijal za rast dok se ekipa na HT-u ovako iskrcava…

Ma, to kolega. Konačno ste se odlučili. Nadam se da sada ovdje nećete posipavati sol na ranu. Preostaje da vidimo što će prije gore HT ili VIRO. Ja imam obje.[smiley1]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

nemojte nikome reci al poceli su dokupi velikih[smiley1]

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. EOS-Z D.O.O. 465.483 33,57 Osnovni račun
2. ROBIĆ D.O.O. 449.600 32,42 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 50.980 3,68 Skrb. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 42.670 3,08 Skrb. račun
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 41.181 2,97 Skrb. račun
6. ZADRO MARINKO 34.417 2,48 Osnovni račun
7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 16.387 1,18 Osnovni račun
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 14.500 +400 1,05 Skrb. račun (+572 od 31.10),sve skupa sa danas +972
9. ROBIĆ DRAŽEN 14.500 1,05 Osnovni račun
10. HPB D.D. 13.929 1,00 -35 Skrb. račun (-5041 od 22.10)
Ukupno: 82,47

HPB se je sa danasnjim danom spraznio i gotov je,ovo je bilo samo ono jos malo kolko su mislili da imaju.E sad neznam sa victoria fondom sto rade jer su ispali iz 10 a imaju jos brdo dionica

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

VIRO-R-A 05.11.
1. EOS-Z d.o.o. 465,483
2. ROBIĆ d.o.o. 449,600
3. SG-SB d.d./ALLIANZ ZB d.o.o. za AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 50,980
4. SG-SB d.d./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM d.o.o. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 42,670
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK d.d./PBZ CROATIA OSIGURANJE d.d. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 41,181
6. ZADRO MARINKO 34,417
7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA d.d. 16,387
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA d.d. 14,500 +400
9. ROBIĆ DRAŽEN 14,500
10. HPB d.d. 13,929 -35

Skrbnički RBA nastavlja skupljati okrugle količine, HPB skrbnički pak nastavlja sitno prodavati…

upravo se vratih sa topica igh.. crnjak zivi…:))) rekoh, mozd je na viri optimisticnija atmosfera kad ono …i ovdje potop :))))))))) ljudi moji, a sta jos reci…tesko da se ovo moglo predvidjeti..zapravo mozda i je, al ne u ovooolikim razmjerima…u viru usla na 1710, igh na 15600 a gle gdje smo sad …da me zivcira, malo za reci…
kolega alabama, slažem se sa vama, nema druge nego ugasiti komp,ne logirati se iducih 2-3 tjedna(mozd i mjeseca) i cekat da se prasina slegne…mozd ne bi bilo lose otvoriti novu temu na poslovnom : psiholoska pomoć zrtvama zse-unamija :))) ne brinite, sve ce biti oke.. [smiley2]

New Report

Close