VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako su se krcali po 1200,00 oni lijepo zarađuju,neko grčevito brani poziciju.Jučer 1500,00 a danas 14xx[smiley7]

Ukrcao se KD prije godinu dana i to po 600 kn.


ma ja isto ludim.Nakon pada uzeo poveću kolićinu na +1500 i sad razmišljam o nekom marginu za obranu portfelja. A znam da će to brzo gore i da nemam razloga za brigu ali nemogu, jednostavno ne mogu gledat!

Ni ja. Ajmo ne gledati. Ionako će to uskoro gore. Lake ručice bi trebale imati malo više težine.

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.


uhhhh koji POTOP !

Više nije.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Može mi netko staviti k/p?

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.

ajde bar nam je sjela dividenda danas za utjehu.. [smiley2]
Bit će bolje.
k/p u privitku..


ajde bar nam je sjela dividenda danas za utjehu.. [smiley2] Bit će bolje. k/p u privitku..

Koju banku si dao za isplatu dividende u SDA?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Bajki1212:

ajde bar nam je sjela dividenda danas za utjehu.. [smiley2] Bit će bolje. k/p u privitku..

Koju banku si dao za isplatu dividende u SDA?


PBZ


ajde bar nam je sjela dividenda danas za utjehu.. [smiley2]
Bit će bolje.

Meni utjeha Fi drugih firmi koji pristižu,Volim što sam u Viru .[smiley1]

VIRO-R-A
1. EOS-Z d.o.o. 465,483
2. ROBIĆ d.o.o. 449,600
3. SG-SB d.d./ALLIANZ ZB d.o.o. za AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 50,980
4. SG-SB d.d./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM d.o.o. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 42,670
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK d.d./PBZ CROATIA OSIGURANJE d.d. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 41,181
6. ZADRO MARINKO 34,417
7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA d.d. 16,387
8. ROBIĆ DRAŽEN 14,500
9. HPB d.d. 13,964 [color=blue]-36[/color]
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA d.d. 13,900 [color=blue]+300[/color]

ja sam tek od nedavno dionicar vira tocnije od prije dva tjedna kupio po 1750 i nemam je namjeru prodavati i ovako cemo up sljedeci tjedan dionica je za 5 zato se treba malo strpitiidmo mi pocetkomjanuara bar na 2000kn

Jel ko dobio dividendu?

Mene zanima jedna stvar, da li cu je ja dobiti posto su moje dionice VIRO-a stavljene kao zalog za margin (CEBA) ? Kome tada ide dividenda meni ili banci?

Pretpostavka je majka svih zaj***


VIRO-R-A
1. EOS-Z d.o.o. 465,483
2. ROBIĆ d.o.o. 449,600
3. SG-SB d.d./ALLIANZ ZB d.o.o. za AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 50,980
4. SG-SB d.d./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM d.o.o. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 42,670
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK d.d./PBZ CROATIA OSIGURANJE d.d. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 41,181
6. ZADRO MARINKO 34,417
7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA d.d. 16,387
8. ROBIĆ DRAŽEN 14,500
9. HPB d.d. 13,964 [color=blue]-36[/color]
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA d.d. 13,900 [color=blue]+300[/color]

još jedan dokaz da fondovi samo miruju ili lagano dokupljuju.na prodaji su samo drhtave ručice.ako se brinete za dionicu koja poveća u 3q dobit 200% onda burza nije za vas.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close