VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U svakom slučaju, KD Victoria ain’t in the top10 no more [smiley2] :
29.10.
1. EOS-Z d.o.o. 465,483
2. ROBIĆ d.o.o. 449,600
3. SG-SB d.d./ALLIANZ ZB d.o.o. za AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 50,980
4. SG-SB d.d./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM d.o.o. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 42,670
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK d.d./PBZ CROATIA OSIGURANJE d.d. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 41,181
6. ZADRO MARINKO 34,417
7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA d.d. 16,387
8. ROBIĆ DRAŽEN 14,500
9. HPB d.d. 14,091
10. HPB d.d./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 13,827

30.10.
1. EOS-Z d.o.o. 465,483
2. ROBIĆ d.o.o. 449,600
3. SG-SB d.d./ALLIANZ ZB d.o.o. za AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 50,980
4. SG-SB d.d./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM d.o.o. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 42,670
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK d.d./PBZ CROATIA OSIGURANJE d.d. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 41,181
6. ZADRO MARINKO 34,417
7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA d.d. 16,387
8. ROBIĆ DRAŽEN 14,500
9. HPB d.d. 14,000 -91
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA d.d. 13,600 [color=blue] in[/color]

evo strategos je dokazao da fondovi ili ti tocnije fond punim imenom i prezimenom, je jako utjecao na cijenu dionice…srusio ju je na 1500 gdje mu je i dalje isplativo prodati posto se taj isti fond nakrcavao na 1200 prije mj dana!!!

OBAMA................SPASITELJ


evo strategos je dokazao da fondovi ili ti tocnije fond punim imenom i prezimenom, je jako utjecao na cijenu dionice…srusio ju je na 1500 gdje mu je i dalje isplativo prodati posto se taj isti fond nakrcavao na 1200 prije mj dana!!!

Ili možda da pričekamo još koji dan pa da se KD Nova Europa pojavi u TOP10 kako bi ‘Osvojili izbore za nas…’ [smiley2]

Korekcija je iza nas...tralalalala


snajper: ” wiking fondovi pripremaju teren za 2008.godinu i opet da mogu prikazati dobit Ne prijatelju moj mislim da fondovi s ovim nemaju veze, koliko vidim i fondovi gube, pa ako su po tebi toliko močni, zar im nije bitan dobitak i u 2007?[smiley5] ” gledaj oni sad izvlace dobit jer su dobro rasli u ovoj godini a po cijenama za sljedecu godinu bas i nema puno mjesta za rast dionica osim da ih pumpaju sto je glupo.Umjesto 30% dobiti ove godine oni ce uzeti 20% i pripremiti temelje za sljedecu godinu gdje ce u 1. i 2. mj. prikazati odmah u startu 10% dobiti i privuci narod da ulazu u fondove

Mislim da je prvi dio Wikingove tvrdnje suštinski (puno fondova uzelo je puno više od 20-30 %) točan.
Što se tiče onih 10 – 20 % početkom 2008. to je teško predviđati.Različiti fondovi imat’ će različite taktike povećanja vrijednosti.
Bitno je da će VIRO biti u portfelju mnogima od njih.Likvidna dionica s dobrim fundamentima i realnom razvojnom pričom.


ma ja uopće ne sumnjam u rast VIRA. stabilna tvrtka, trend rasta prihoda pa i dobiti iz razdoblja u razdoblje. rekao bih dobra i stabilna uprava. zagarantirana dividenda. školski primjer dobre dionice. imao ju nekad u portfelju, imat ću je opet.

Pokojoj cijeni mislite da je vrijeme za povratak?Potpisujem gorenapisano IMHO.[smiley7]

wiking:

snajper: ” wiking fondovi pripremaju teren za 2008.godinu i opet da mogu prikazati dobit Ne prijatelju moj mislim da fondovi s ovim nemaju veze, koliko vidim i fondovi gube, pa ako su po tebi toliko močni, zar im nije bitan dobitak i u 2007?[smiley5] ” gledaj oni sad izvlace dobit jer su dobro rasli u ovoj godini a po cijenama za sljedecu godinu bas i nema puno mjesta za rast dionica osim da ih pumpaju sto je glupo.Umjesto 30% dobiti ove godine oni ce uzeti 20% i pripremiti temelje za sljedecu godinu gdje ce u 1. i 2. mj. prikazati odmah u startu 10% dobiti i privuci narod da ulazu u fondove

Mislim da je prvi dio Wikingove tvrdnje suštinski (puno fondova uzelo je puno više od 20-30 %) točan.
Što se tiče onih 10 – 20 % početkom 2008. to je teško predviđati.Različiti fondovi imat’ će različite taktike povećanja vrijednosti.
Bitno je da će VIRO biti u portfelju mnogima od njih.Likvidna dionica s dobrim fundamentima i realnom razvojnom pričom.

gledaj to ovako mogli su ove godine zadrzati 30-40% i bili bi ono super ali sljedeca godina je blizu,cijene su visoko i nema mjesta rastu.odricu se svoje dobiti u 2007.god. nekih 10% rasprodajom i cim pocne 2008. god. pocinju kupovati na niskim razinama koje su oni izazvali i dionica u startu narastu 10-ak posto%,eto im dobiti.Sve ti je to umjetno al narod nezna pa kad vidi u 1. mjesecu rast odmah upadaju u fondove i eto njima friska lova

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

NEMOGU DA VJERUJEM odavno sam na burzi ali ovo je………………………??????????????????????????


NEMOGU DA VJERUJEM odavno sam na burzi ali ovo je………………………??????????????????????????

Šta? Da moguće je.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Čemu ovakav pad???

ma ja isto ludim.Nakon pada uzeo poveću kolićinu na +1500 i sad razmišljam o nekom marginu za obranu portfelja. A znam da će to brzo gore i da nemam razloga za brigu ali nemogu, jednostavno ne mogu gledat!

Ako su se krcali po 1200,00 oni lijepo zarađuju,neko grčevito brani poziciju.Jučer 1500,00 a danas 14xx[smiley7]

uhhhh koji POTOP !

New Report

Close