VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo na Viro danas je jako zgodno. Neko veliki se istresa. Sve naloge za prodaju kupi do 1500 kn. Onda se prodaja nakupi pa opet. I ja sam malo prije dao nalog na 1500,10 i napuco me kao i druge. Kupnja se neda. Gledam novi nalozi niču ko gljive poslije kiše. Vidjećemo jel kupnja ima više novaca ili velikan dionica koje istresa.[smiley2]

netko je lijepo izveo igru na 10-15 %

kakav dil sa P&L i zašto panika ? zbog dobrih rezultata ili ?

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

širenje posla s njemačkim P&L trebalo bi lansirati cijenu

omjer bitno popravljen 3369/5625


kakav dil sa P&L i zašto panika ? zbog dobrih rezultata ili ?

Marinko mora prodati udio P&L, to sam već rekao. Očekujem da je to pozadina ove priče. A znaš da ga neće prodati po sadašnjoj tržišnoj. To bi moglo kratkoročno sniziti cijenu dionice

Hell is Empty and all the Devils are Here

Kakva brutala. Sad je očito da je deal s P&L već postignut, a ovo je panika fondova na djelu.

Zašto onda plaćati fondovima tu cijenu ako je deal to negdje oko ove cijene??


širenje posla s njemačkim P&L trebalo bi lansirati cijenu

Dugoročno da, no kratkoročno ne ako će deal biti ispod sadašnje cijene (a hoće).

Hell is Empty and all the Devils are Here


” Dugoročno da, no kratkoročno ne ako će deal biti ispod sadašnje cijene (a hoće).

kad su zadnji puta zadro&robić prodavali mirovincima po 1400kn i nije bilo nekog popusta na tržišnu cijenu.

laser:

kakav dil sa P&L i zašto panika ? zbog dobrih rezultata ili ?

Marinko mora prodati udio P&L, to sam već rekao. Očekujem da je to pozadina ove priče. A znaš da ga neće prodati po sadašnjoj tržišnoj. To bi moglo kratkoročno sniziti cijenu dionice


Zadro sigurno neće prodati šećeranu. Čovjek je tehnolog a takvi obično to ne čine. Robić bi možda mogao jer on je trgovac. Netko veliki se vjerovatno iskrcao i sad idemo gore.

budd:

” Dugoročno da, no kratkoročno ne ako će deal biti ispod sadašnje cijene (a hoće).

kad su zadnji puta zadro&robić prodavali mirovincima po 1400kn i nije bilo nekog popusta na tržišnu cijenu.

Jedno su mirovinci, a drugo strateški partner.

Hell is Empty and all the Devils are Here

budd:

” Dugoročno da, no kratkoročno ne ako će deal biti ispod sadašnje cijene (a hoće).

kad su zadnji puta zadro&robić prodavali mirovincima po 1400kn i nije bilo nekog popusta na tržišnu cijenu.

Prodali su 3% po 1300

New Report

Close