VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo sam postao i na VDKP stranicama
interesira me Vasa misljenja

VIRO – http://www.poslovni.hr/57709.aspx
izbaci poslovni rezultat , velika objava 200 % povecanje dobiti ………………..dionica padne

KTJV – http://www.poslovni.hr/58333.aspx
Porast dobiti za 90.2 % …..———————-…..dionica pada

VDKT – http://www.poslovni.hr/58429.aspx
izbaci poslovni rezultat, nesto manje od 1.000.000 eura povecana dobit u odnosu na proslu godinu……opet pad

i sad neka me netko pokusa uvjeriti da u ovoj drzavi ne cure informacije na sve strane…
da se ovo negdje drugdje dogodi pitanje je kaj bi bilo sa glavnim akterima ovakve price……

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

sad na niskim nivoima neka mali ulagači prodaju a kad če cijena iči gore neka kupuju i onda če svi plakati

VIRO TVORNICA ŠEĆERA D.D./REDOVNA DIONICA VIRO-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. EOS-Z D.O.O. 465.483 33,56 Osnovni račun
2. ROBIĆ D.O.O. 449.600 32,42 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 50.980 3,68 Skrb. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 42.670 3,08 Skrb. račun
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 41.333 2,98 Skrb. račun – [color=blue]PRODAO 497[/color]
6. ZADRO MARINKO 34.417 2,48 Osnovni račun
7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 16.779 1,21 Osnovni račun
8. ROBIĆ DRAŽEN 14.500 1,05 Osnovni račun
9. HPB D.D. 14.043 1,01 Skrb. račun – [color=blue]PRODAO 1011[/color]
10. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 13.827 1,00 Skrb. račun – [color=blue]PRODAO 298[/color]
Ukupno: 82,46

eto razloga nasih patnji

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Hmmmm, čini mi se kako nije baš povoljna situacija kad mirovinci ovako izlaze, a bome nisu ni otvoreni fondovi i njihova prodaja neki indikator za budući rast.

VIDTE ME ŠTO SAM LJEP I PAMETAN

dajte ljudi ne pričajte gluposti.isto tako se hipo iskrcava na dalekovodu i rezultat je isto totalno štopanje.viro ima fundamente i nema straha.ovo je samo prolazna pojava

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Hitno bi trebalo zabraniti ovakve IPO koje preferiraju fondove a stavljaju u podredjen položaj male investitore.
Na ovaj način samo unose nered u tržište a mali investitoti služe samo za napucavanje cijene.
Ako žele IPO neka bar pola daju malim investitorima. Ovaj IPO Atlantica samo je primjer kako to loše utječe na ostatak tržišta koji kulturno posluje ali možda ipak nema prostora da naraste za jedan tjedan za 20%.


Hmmmm, čini mi se kako nije baš povoljna situacija kad mirovinci ovako izlaze, a bome nisu ni otvoreni fondovi i njihova prodaja neki indikator za budući rast.

nije istina,od 3 mirovinca samo se 1 iskrcava znaci 33% da se sva 3 iskrcavaju i ja bi pa i sa gubitkom,victorija se iskrcava iz puno dionica jer sam pratio zbog cega neznam.Ovaj skrbnicki od PBZ-a najvise ubija jer tako glupo izlazi ko da gori sa 1,28% je pao na 1,01% u 3 dana,dok victoria vec 2 tjedna pomalo ide van i nikad nije zrusila cijenu.Mirovinac ocito treba lovu upucat u atgr pa je zato malo izasao van.Da mi je znati ciji je onaj PBZ-ov poslao bi ga[smiley5].Ak misli sve iskrcat onda smo svi na……[smiley9]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


neiskrcavaju se veliki nepričaj gluposti nego kd viktorija slovenci koji na takav način izzlaze “NAGLOO” a njih prate sitne duše u strahu i tako ti to ide dok opet veliki ne dignu to na 2000,00 kolika je min. vrijednoste ove dionice

krivo govoris,victoriji svaka cast jer ih pratim i izlaze jako dugo a cijenu ne da su zrusili nego u njihovom iskrcavanju je i rasla.Kad je krenuo onaj PBZ skrb. cak su i stali sa izlaskom dok je ovaj naglo zrusio.Ne vjerujem skoro cijeni od 2000kn

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

alles gut:

Hmmmm, čini mi se kako nije baš povoljna situacija kad mirovinci ovako izlaze, a bome nisu ni otvoreni fondovi i njihova prodaja neki indikator za budući rast.

nije istina,od 3 mirovinca samo se 1 iskrcava znaci 33% da se sva 3 iskrcavaju i ja bi pa i sa gubitkom,victorija se iskrcava iz puno dionica jer sam pratio zbog cega neznam.Ovaj skrbnicki od PBZ-a najvise ubija jer tako glupo izlazi ko da gori sa 1,28% je pao na 1,01% u 3 dana,dok victoria vec 2 tjedna pomalo ide van i nikad nije zrusila cijenu.Mirovinac ocito treba lovu upucat u atgr pa je zato malo izasao van.Da mi je znati ciji je onaj PBZ-ov poslao bi ga[smiley5].Ak misli sve iskrcat onda smo svi na……[smiley9]

pardon i isprika nije pbz nego HPB skrb.[smiley16],pratim vise dionica pa mi se malo pomutilo[smiley10].Inace mirovinac je na HT-u kupio pozamasni broj dionica HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 266.305 0,33 Skrb. račun +5845
imam neku teoriju u glavi al nek stoji[smiley16]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


alles gut: ” Hmmmm, čini mi se kako nije baš povoljna situacija kad mirovinci ovako izlaze, a bome nisu ni otvoreni fondovi i njihova prodaja neki indikator za budući rast. ” nije istina,od 3 mirovinca samo se 1 iskrcava znaci 33% da se sva 3 iskrcavaju i ja bi pa i sa gubitkom,victorija se iskrcava iz puno dionica jer sam pratio zbog cega neznam.Ovaj skrbnicki od PBZ-a najvise ubija jer tako glupo izlazi ko da gori sa 1,28% je pao na 1,01% u 3 dana,dok victoria vec 2 tjedna pomalo ide van i nikad nije zrusila cijenu.Mirovinac ocito treba lovu upucat u atgr pa je zato malo izasao van.Da mi je znati ciji je onaj PBZ-ov poslao bi ga[smiley5].Ak misli sve iskrcat onda smo svi na……[smiley9]

Slažem se (samo je HPB skrbnički [smiley2] )

25.10.2007 .

VIRO TVORNICA ŠEĆERA D.D./REDOVNA DIONICA VIRO-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. EOS-Z D.O.O. 465.483 33,56 Osnovni račun
2. ROBIĆ D.O.O. 449.600 32,42 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 50.980 3,68 Skrb. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 42.670 3,08 Skrb. račun
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 41.333 -698 2,98 Skrb. račun (-400 od 24.10 i prije nekih 200 komada) kupuje HT nekih 5800 komada sto se poklapa
6. ZADRO MARINKO 34.417 2,48 Osnovni račun
7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 16.779 1,21 Osnovni račun
8. ROBIĆ DRAŽEN 14.500 1,05 Osnovni račun
9. HPB D.D. 14.043 -457 1,01 Skrb. račun (-4505 od 22-24.10) rusilac cijene,razlog ?
10. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 13.827 -298 1,00 Skrb. račun kupuje JDPL nekih 1500 komada(dugo se i postupno iskrcavao)
Ukupno: 82,46

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

da li je to rasprodaja završila ili?

New Report

Close