VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vodoinst: ” Teehee1, tako ti i treba[smiley7] – možda Alabama nije čitao tvoje prijašnje postove (prepune skepse) na Viro, ali je prilično točno dijagnosticirao da si na krivom putu. ” ja sam s alabamom imao samo polemiku što se tiče dokapitaliuacije. o cijeni, ako si na to aludirao, uopće nije bilo spomena, kao niti većina mojih prijašnjih postova. moja skepsa je nestala tamo negdje kod trocifrene cijene? ili…

Ne znam kada će biti dokapitalizacija. Nezna ni Barić, ma koliko to vama smiješno bilo. Ni Robić, a ni Zadro o tome neće odlučivati, ma koliko to vama čudno bilo. Zašto su baš ONI odabrani za “spas” VIRA? Zašto je navedeno ” u roku 5 godina”? Mogli su to jednostavno ostaviti u “zadržanoj dobiti” i dokap. kada žele. Niste se to nikada zapitali?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

teehee1:

vodoinst: ” Teehee1, tako ti i treba[smiley7] – možda Alabama nije čitao tvoje prijašnje postove (prepune skepse) na Viro, ali je prilično točno dijagnosticirao da si na krivom putu. ” ja sam s alabamom imao samo polemiku što se tiče dokapitaliuacije. o cijeni, ako si na to aludirao, uopće nije bilo spomena, kao niti većina mojih prijašnjih postova. moja skepsa je nestala tamo negdje kod trocifrene cijene? ili…

Ne znam kada će biti dokapitalizacija. Nezna ni Barić, ma koliko to vama smiješno bilo. Ni Robić, a ni Zadro o tome neće odlučivati, ma koliko to vama čudno bilo. Zašto su baš ONI odabrani za “spas” VIRA? Zašto je navedeno ” u roku 5 godina”? Mogli su to jednostavno ostaviti u “zadržanoj dobiti” i dokap. kada žele. Niste se to nikada zapitali?

pa kolega cijenim sva mišljenja pa vas molim da svoja promišljanja podijelite sa nama
ovo gore napisano stvarno s enisam nikad zapitao pa ako imate volje malo mi pojasnite
može i na pm

unaprijed hvala

SKORa-M-A[color=blue][/color]

I ostali bi htjeli znat, zasto bi postao samo tebi[smiley1]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Netko je udario po kupnji 340 komada u 15:27:18 i srušio do 1600.. [smiley3]

Nije ni to loše što se netko nakrcao na toj cijeni …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

to ce se dogadjati sve cesce kako cijena bude rasla, nista zabrinjavajuce i nista cudno..nekome je to dosta nekome nije[smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Ne treba se opterećivati paničnim reakcijama.
Fundamenti su tu , a izvješće stiže , da ne spominjem ostalo.
Nekom je očito vrlo brzo trebala lova zbog neke od prilika kojih na ovoj burzi još nikad nije bilo toliko u tako kratkom vremenu.


Ne treba se opterećivati paničnim reakcijama. Fundamenti su tu , a izvješće stiže , da ne spominjem ostalo. Nekom je očito vrlo brzo trebala lova zbog neke od prilika kojih na ovoj burzi još nikad nije bilo toliko u tako kratkom vremenu.

Pozdrav svima, novi sam ovdje ali ipak ne kužim kakva je to panična reakcija od milion kuna sa prosjekom cijene od 1645, dao bog da si u pravu. Ili tip ima dobre informacije.
Uglavnom, danas me je dobro stresnuo.


ŠPANCIR: ” Ne treba se opterećivati paničnim reakcijama. Fundamenti su tu , a izvješće stiže , da ne spominjem ostalo. Nekom je očito vrlo brzo trebala lova zbog neke od prilika kojih na ovoj burzi još nikad nije bilo toliko u tako kratkom vremenu. ”

Pozdrav svima, novi sam ovdje ali ipak ne kužim kakva je to panična reakcija od milion kuna sa prosjekom cijene od 1645, dao bog da si u pravu. Ili tip ima dobre informacije. Uglavnom, danas me je dobro stresnuo.

navikni se..[smiley2]

mozda čo’ek ima 3000 dionica..
pa ne moze svih 3000 po cijeni od 2000kn..
mora nesto i prije..nakupilo se dosta kupnje i olakšao se..[smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Ma samo gledajte prosječnu cijenu.
Prosječna je 1721.
Pametnom dosta

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Fala MIG, skuliro si me, sutra vozimo dalje..


Fala MIG, skuliro si me, sutra vozimo dalje..

opusti se..
u vrhunskoj si dionici..

mirovinci su utukli 100 M na cca 1400kn prije cca6mj..
znaju oni sta rade, a moraju nesto i zaraditi, a sad ce 3Q

[smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close