VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Alabama: ” ” A ti misliš da će o tome odlučiti Robić i društvo u top 10? ” robić? ova ti je skoro dobra ko ona s barićem. ajde, imaš još jednom pravo pogađati. na dobrom si putu, da u top 10 su (je). da ti još malo olakšam, fizička je osoba!

Hvala, ne trebaš mi olakšavati, jer vrlo dobro znam tko je u top 10 i na koga ti misliš. Stvar je u tome što si ti na krivom putu.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

nema na čemu.
ajde sad ti meni (nama) olakšaj stvar, pa da i mi budemo na pravom putu.

konacno da se pokrenula,bit ce sve bolje kak se izvjesce za 3Q priblizava[smiley1]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


nema na čemu. ajde sad ti meni (nama) olakšaj stvar, pa da i mi budemo na pravom putu.

Nemam namjeru nadmudrivati se s tobom. Imaš 18 postova i tko zna koliko nickova. Zašto ne koristiš onaj na kojemu nisi moderiran? Uostalom sve je to nebitno, jer VIRO raste, pa ako si dioničar vjerovatno se veseliš baš kao i ja.[smiley2]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


olujni: ” Cijelo tržište ima pozitivnu vibru… Nakrcano lovom i očekivanjima… Kad će im odgovarati ako ne sad za dokap., a zna se da su im ulaganja hitna i velika… Imamo dozvoljene lijepe kvote za EU i moguća proširenja kvota… ” ova prva polovica stoji, ali zašto milsiš da bi mogli doći do proširenja quota. meni je to i više nego nemoguće. pa dali su nam 180 samo s obzirom na to što smo prije potpisali neograničen izvoz, koji se praktički odnosio samo na naše viškove. oni naravno nisu ni u peti znali da smo mi spremni izvesti svoju kompletnu proizvodnju i narod hraniti s trskom. i sad smo uspjeli izvući relativno povoljnih 180.000 t. imho. a zanima me još koja su to “hitna i velika ulaganja”.

Pogledaj malo na ministarstvo poljoprivrede.
tamo je lijepo rečeno da zbog mogućih pobačaja u evropi radi suše, postoji vjerojatnost dodatnih dogovora o povećanju kvote…
Širenje proizvodne trake i skladišta u Viro su u tijeku…

evo me!

alabama, ne znam na što ciljaš u vezi nickova. nemam niti jedan drugi.
samo sam želio još nešto novo saznati u vezi vira. ako znaš reci, ako ne znaš onda opet reci da ne znaš. ja sam rekao svoje mišljenje, koje nema baš nikakve veze da li se ti ili ja veselimo ili ne.

olujni, nisam čitao stranice mpšivg. ako tako piše onda valjda je, ali pitanje da li će i kod nas prinos ostati na prošlogodišnjoj razini. nadam se da neće dokapitalizacijom rješavati probleme proizvodne trake i skladišta.

[ olujni, nisam čitao stranice mpšivg. ako tako piše onda valjda je, ali pitanje da li će i kod nas prinos ostati na prošlogodišnjoj razini. nadam se da neće dokapitalizacijom rješavati probleme proizvodne trake i skladišta.
[/quote]
baš se tome i nadam: da još povećaju proizvodnju i da sudjelujem u dokapitalizaciji kao njihov stariji dioničar…

evo me!

Teehee1, tako ti i treba[smiley7] – možda Alabama nije čitao tvoje prijašnje postove (prepune skepse) na Viro, ali je prilično točno dijagnosticirao da si na krivom putu.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Teehee1, tako ti i treba[smiley7] – možda Alabama nije čitao tvoje prijašnje postove (prepune skepse) na Viro, ali je prilično točno dijagnosticirao da si na krivom putu.

ja sam s alabamom imao samo polemiku što se tiče dokapitaliuacije. o cijeni, ako si na to aludirao, uopće nije bilo spomena, kao niti većina mojih prijašnjih postova. moja skepsa je nestala tamo negdje kod trocifrene cijene? ili…

Joj, tada oprosti – mislio sam da se opet želi pokrenuti “argumentirana rasprava” zato jer se netko još nije stigao dokrcati. A i onaj paket na prodaji od 1000 komada što je danas bio postavljen na 1700 kn, mislim da je bio u toj funkciji.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

olujni, nisam čitao stranice mpšivg. ako tako piše onda valjda je, ali pitanje da li će i kod nas prinos ostati na prošlogodišnjoj razini. nadam se da neće dokapitalizacijom rješavati probleme proizvodne trake i skladišta.
[/quote]

biti ce veci

OBAMA................SPASITELJ

Imaju li cijenjene kolege približnu ideju kada bi trebala biti objava dokapa?

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close