VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

S,

dečki moji kupil sam prvi put na 1048 pa na 1220 pa na 1450 i prekjučer na 1490 lova od povrata već se svijtli na Investoru pa da vidimo

ma pustimo ht i to sve…oni nam vise nisu bitni!cekajmo izvjesce i to ce nas razveseliti….ko stigne do tad kupiti dobro za njega…ne nagovaram nikog na kupnju…

OBAMA................SPASITELJ

Moram priznati da sam kupi prvi puta na 600 (skoro slučajno, samo da lova ne stoji bezveze na računu i prodao na 1000 misleći da nema više kuda … i to sve do prije par dana. Danas ponovo kupio znajući da su ažurni sa FI, pa da će tržište brzo reagirati, nadam se prema +.

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


Moram priznati da sam kupi prvi puta na 600 (skoro slučajno, samo da lova ne stoji bezveze na računu i prodao na 1000 misleći da nema više kuda … i to sve do prije par dana. Danas ponovo kupio znajući da su ažurni sa FI, pa da će tržište brzo reagirati, nadam se prema +.

na polugodišnje izvješće, ako se malo vratimo unatrag, vrijednost dionice tek sad možda reagira

tada ja objavljeno blizu 100 mil dobiti i povećanje od 120%, ako se ne varam
vrijednost dionice je sa 1240 otišla na tadašnji ATH 1399 i pala na 1185 u jednom trenutku, tako da sa cijenom oko 1700 kn bi mogli popratitit polugodišnje izvješće, a 3Q tek se očekuje

drugi je par čarapa je li VIRO tvornica šećera d.d. skup i deeeeeebelo precijenjen u svom segmentu u EU, ali do tada …

SKORa-M-A[color=blue][/color]

U svakom slučaju VIRU se mora priznati likvidnost. Znam ja još dionica koje nikako da odreagiraju na odlične rezultate, ali ih muči likvidnost.

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

S,

vistman: ” Moram priznati da sam kupi prvi puta na 600 (skoro slučajno, samo da lova ne stoji bezveze na računu i prodao na 1000 misleći da nema više kuda … i to sve do prije par dana. Danas ponovo kupio znajući da su ažurni sa FI, pa da će tržište brzo reagirati, nadam se prema +. ” na polugodišnje izvješće, ako se malo vratimo unatrag, vrijednost dionice tek sad možda reagira tada ja objavljeno blizu 100 mil dobiti i povećanje od 120%, ako se ne varam vrijednost dionice je sa 1240 otišla na tadašnji ATH 1399 i pala na 1185 u jednom trenutku, tako da sa cijenom oko 1700 kn bi mogli popratitit polugodišnje izvješće, a 3Q tek se očekuje drugi je par čarapa je li VIRO tvornica šećera d.d. skup i deeeeeebelo precijenjen u svom segmentu u EU, ali do tada …

Samo kolega ne zaboravite dokapitalizaciju.
Onda ću vas pitati je li precijenjen

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

kolega ententins ispričavam se na nepristojnosti što nisam spomenuo dokapitalizaciju

[smiley2][smiley2]

dok pogledamo primjer INGRe i njenbe dokapitalizacije, e to j eposao

svi brujali još od 13000 da je ingra precijenjena da puca ko leteći balon, a kad ono poslovi, promet, rad znanje , managment i pametna dokapitalizacija

e zbog toga sam najviše ovaj zadnji put i kupio, a nekakva me barijera ponosa i samozadovoljstva pere pa je neću platiti preko 1500 kn, ali kupio bi još

SKORa-M-A[color=blue][/color]

u viru se vrhunski radi..to je ono najbolje tu, njihova misija, cilj i vodenje tvrtke na najvisoj su razini i kljuc su uspjeha i sigurnost svima nama u ovoj dionici!a definitivno bi mogli posluziti kao primjer mnogim tvrtkama…

OBAMA................SPASITELJ

ko se iskrcava stalno na 1575kn,jel ima promjena medju 1. deset

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


ko se iskrcava stalno na 1575kn,jel ima promjena medju 1. deset

Promjene u top 10 možeš vidjeti tek za 3 radna dana, no sumljam da se netko od njih iskrcava.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Koliko znam u zadnje vrijeme iz topa 10 su samo dokupljivali

SAM PROTIV SVIH

malo je firmi koje ovako exponencijalno povecavaju dobit kao VIRO[smiley2]
to se mora odraziti i na cijeni..
sto se tice dokapitalizacije, ovisno o uvjetima, na drugim dionicama se to odrazava na cijenu porastom od 30% u jednom danu, nema razloga da se to ne desi i VIRU[smiley1]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

jedno pitanje pri dokapitalizaciji jel cijena pada ili ostaje ista.Malo mi je nejasna dokapitalizacija.Oni izbacuju odredjen broj novih dionica i po kojoj cijeni ili samo dizu trzisnu kapitalizaciju bez novih dionica.Moram pitat jer nisam bio jos u takvoj dionici kad se je dokapit.sram je al moram pitat[smiley16]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close