VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisam izdržao gledati ovu korekcijicu.
Dokupio za tri povrata.


lord: ” jučer nisam imao cash zakupiti a danas sam uzeo po 1600 i odmah pada dole.inače sam u brodarima![smiley3] ” malo strpljenja,izlaze oni koji su kupili ovu dionicu u petom mjesecu po 1350kn ,u međuvremenu je stagnirala i u korekciji padala,pa nemaju više strpljenja,shvaćam ih! ja kupio nedavno i ne mislim baš tako brzo prodavati,čak ni nakon FI [smiley2]

ja kupio prije 2 tjedna po 1350 a ne pada mi napamet izlazit, vrhunska dionica, lord opusti se i uzivaj[smiley2]

[b]JA SAM BIBER, MORAO SAM PROMJENITI NICK[/b]

ja čoknija malo…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

nece niko da se zakaci na 1573kn PM,izgleda da je granica 1575.A htio bi uci malo u slatko[smiley1]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

dok ja pisah a ono ostalo jos 7 za kupit[smiley2],sryy na jos malo rusenja cijene[smiley16]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

molim vas k/p

hvala

Kupnja Cijena
6 1.573,00
13 1.570,01
10 1.570,00
19 1.567,00
100 1.564,10

Cijena Prodaja
1.575,00 124
1.578,00 56
1.584,00 30
1.585,00 216
1.589,00 9

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

mislim sutra slijedi lagani pad…puno je naloga na prodaji. ajmo u lagani dokup prije fi.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Nisam siguran u taj pad , iako bi mi odgovarao.

Najveći dio cash povrata ulazi u igru sutra i u ponedjeljak , a čini mi se da dokup HT-a od strane pojedinaca postaje sve manje atraktivan.
A VIRO je fundamentalno dobar i likvidan.

hvala kolegama alabami,littlebull i sol na optimizmu.nisam ovu dionicu proučavao nego sam više u nju ušao na *osječaj*.i mislim da nisam pogriješio![smiley2]

ja sam je gledao kad je bila na 1600kn,mislim da ce FI biti izvrstan tak da sam malo za probu danas uzeo kad je u korekciji.Vidjet cemo za 10 dana[smiley10].Previse je to jaka firma i za drzavu koja temelji na velikom izvozu da bi pala

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

dečki moji kupil sam prvi put na 1048 pa na 1220 pa na 1450 i prekjučer na 1490

lova od povrata već se svijtli na Investoru

pa da vidimo

SKORa-M-A[color=blue][/color]

New Report

Close