VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svakako koji su kupili. ti ce svakako zaraditi, pitanje je samo koliko 🙂

@ 101n

 

Ako budu mogli, istisnut će sve male dioničare. Ne vjeruješ li valjda da im je stvarno problem i razlog to što im je preskupo držati dionicu na Burzi? Vrlo licemjerna izjava.

Vrhunski biznis je ovo raditi na ovoj cijeni i to dok je tržišna kapitalizacija 11,65 milijuna eura, a realna vrijednost firme  oko 40-tak milijuna eura.  A bit će i veća kad vidimo FI za 4Q.

Još nismo ustanovili cijenu ako je 8,88 a čeka se 6mj onda su ovi ludi što kupuju

Evo povučem nalog na 8,10 i 8,15 i nema kupnje

101n, 13.01.2023. u 11:38

Još nismo ustanovili cijenu ako je 8,88 a čeka se 6mj onda su ovi ludi što kupuju

Ne bih se složio.Meni 6-7-8-% sigurnih uoće nije malo .I to minimum.Ovisno naravno pošto je ulaz.Pogotovo za veliku lovu.Zašto minimum.Zato šta je moguća izdašnija ponuda a pogotovo i zato šta je moguće da to ni ne prođe. Da ne bude dovoljno glasova. Sjetimo se prošlosti.U tom slučaju a nastavno na očekivano dobre rezultate , znate kamo ide cijena. Ja ,da na mene računaju kod glasova bi sad kupovao i naravno glasao protiv i onda ako mi se prodaje, prodao na burzi po 20-30 % većoj cijeni.

i zašto spominjete 6 mj.? Čini mi se da piše u roku od tri mjeseca. To ne znači posljednji dan.

Pustite priče o petačama i desetačama i ostale bajke. Treba biti skroman , pogotovo ako je nešto sigurno.

koja koincidencija. wow.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/vlada-objavila-nove-cijene-ulja-secera-mljevenog-mesa/2428752.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d

Treba im netko od većih na koje računaju pošteno ” zabit” neglasanjem za delist da nemaju dovoljno glasova pa kad ne prođe neka oni nama prodaju po ovim smiješnim cijenama ili neka gledaju rast pa probaju opet ali na nekim drugim razinama onda. A ne kao Tpng , odmah skidanje hlača.

Ispričavam se  ali kradem s drugog foruma. Nadam se da se neće kolega ljutiti ali i ja tako nešto sumnjam.

”  mogao bi se Zadro i preračunati, nije on Francuzima baš toliko drag, a ni švicarci ga baš ne vole, možda on samo blefira i sada kupi po bidu još da sakupi 75,01% glasača “.

Nadodao bi da je moguće da mu nije ni cilj delistanje ili  tih 75 %  a profitira od te najave kupnjom po sad limitiranim cijenama. Naravno , dečko od sestrične mu kupuje .

Ja sam u pon u top 10 tako da nije on kupac skinuo me sa 5000kom

mojih 0,9 i skupimo 5 %  ako nas ima na (forumu ) idemo sa protuprijedlogom  na skupštinu.

Moglo bi se mozda skupiti. 🙂

https://www.poslovni.hr/burze/viro-izlazi-s-burze-u-roku-tri-mjeseca-mora-otkupiti-az-ovih-10-posto-4371330

New Report

Close