VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po ovome mirovinski fondovi ne mogu imati dionice firmi koje ne kotiraju na burzi, tako da se pitam koji njima može biti interes da glasaju za delistiranje dionica firme koja sad stvara odličnu dobit, tako da nisam siguran da ovaj prijedlog lako može proći na glavnoj skupštini.

”Ostanak na Zagrebačkoj burzi, s obzirom na stanje tržišta kapitala, za Viro predstavlja značajan izravni i indirektni trošak koji će imati dodatni negativni utjecaj na poslovne rezultate tvrtke” Ovo je tako prozirno i jadno, jer je trošak manje od 1 mil.kn godišnje, a dobit ove godine će premašiti 100 mil. kuna. 

joda, 11.01.2023. u 21:05

ovako je to bilo 2012. godine.

Bio je malo drugačiji omjer snaga ali agrument je ostao isti.

Viro ostaje na burzi, tvrtka Robić spriječila delistiranje

Sad im je dosta da pristane prvi, drugi, treći i peti i imaju iznad 75 % glasova.

Ali 95 % teško da će skupiti. Tko ne želi dobrovoljno izaći, neće ga moći istisnuti. Ovdje će biti malo drugačija priča nego na TPNG. Eto, sad se imamo s čime baviti.

e da nam je znat kaj francuzi znaju. mozda bude srece pa nesto izade u javnost.

Opet kuhinja u stilu ZADRO

prvo je izj.. vjerovnike,

a sad se nada da ce i dionicare

mora ponuditi zakonski a sto ce dobiti po tome tek treba vidjeti

ja cu si ostaviti da vidim kolika ce biti kasnije cijena

moglo bi ovo biti novi KRAS

moze netko javiti kolegama iz KAPPA STAR LIMITED–a

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Ne brinite. Sada ide neugodno iznenađenje za Zadru

Nece nitko dat ispod 9

Sto je kikiriki

ne znam samo da li postoji ikakava šansa da ovo propadne? i uopce se ne bih cudio da to jos oni kupuju na 8 eura 🙂

stavio sam kupnju samo da bude interesantnije

mora ici preko 9 ponuda

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

mene zanima da li ce se i kako postaviti fondovi. da li oni mozda mogu nekako pravno njima zabiti kajlu. mislim, s obzirom da j BVPS preko 200 kn a oni daju 67, sumnjam da bas nikoga ne zulja ta razlika 🙂

KUPIO

sada me interesira dali je interkapital skrb prodao da malo utjece na trziste

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Izračuno sam tromjesečni prosjek od 10.10.22. do 10.1.23 je 8,79 eura. Ako sam što i falšao, to je zanemarivo sitno. Možemo uredno zaokružiti na 8,8 eura.

Book će sa FI za 4Q prošle godine sigurno biti preko 30 eura.

New Report

Close