VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da ni na jednoj dionici firme u predstecaju nije bilo blokirano trgovanje (mozda grijesim) na dan glasovanja o planu restrukturiranja, pa sumnjam da ce to ovdje biti slucaj.

Obično velik promet označava kraj rasta dionice..pa budemo vidjeli..moja prognoza vrha je 80-90 kn..pa cemo vidjet..moraju oni izvješcima dokazat da su uspješni..nece niko kupovat mačka u vreći..

Polako i sigurno grickanje na 82

do 100 jedva 8000 komada

Iskoristio bih ovdje priliku da čestitam kolegi Molleru. Čovjek je maher samo takav 🙂 Imamo sličan odabir dijonica samo što on nekako ima više vjere u iste pa bolje prođe iako ni sam nisam nezadovoljan. Pozdrav Molleru.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

joda, 29.11.2022. u 20:00

Mislim da ni na jednoj dionici firme u predstecaju nije bilo blokirano trgovanje (mozda grijesim) na dan glasovanja o planu restrukturiranja, pa sumnjam da ce to ovdje biti slucaj.

 

Blokirali trgovanje sa Viro zbog glasanju o PSN 🙂

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Za sve postoji prvi put 😃

Ma bilo je blokirano i u slučaju Ingre..to je normalno..pustit ce opet trgovanje kad se Viro očituje o glasovanju.

Tesko da ce danas doci ikakva obavijest

vjerojatno je to to za danas

 

IZGLASANO ZA PRIHVACANJE

cestitam svima koji su ostali unutra.

živjeli!

mozda bude i malo trgovanja danas. ako ne, još i bolje 🙂

da mi je vidjet lice kolega Bisakova

ajme

 

mora da je eksplodirao

kako to , kako to…

New Report

Close