VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pustara na asku.

milina

62-65 je odlicna razina za uzet profit.

 

Ja prodo 30%🙈

alt666, 09.09.2022. u 13:33

Ja prodo 30%🙈

Vi ste i najavili da ćete između 40 i 50 pomalo prodavati da ne rušite cijenu. Imate previše Vira ili ne vjerujete toliko u PSN-u?

Imam neka svoja pravila..kad uhvatim 30-40% pocmem izlaziti..ako padne onda od toga sto sam izasao opet kupim..adrenalin je u pitanju..naravno da bi PSN trebala proci ali nikad ne stavljam razanj ak je zeko u sumi😉

Ljudeki, secer bi uskoro trebal probiti famoznih 600. I to onak, dobrano. Cuvajte papirice i ugodan vikend.

Moja isprika alt666 napisali ste 40 – 60. Nije mi se išlo tražit, a poslije sam svejedno provjerio.

Još Az ima skoro 7000 kom🙈

caccone, 06.09.2022. u 12:48

Pisete bedastoce kolegice kao i prije.

kao sto nije utjecalo na cijenu dionice u dobrim godinama nece utjecati ni u ovim ako se izglasa PSN. izracunajte koliko trenutno firma vrijedi a koliki su joj procjenjeni prihodi na bazi trenutnih cijena secera po toni

ono sto ovdje zaboravljate je moguc ulazak u crobex 16.09.

Revizija indeksa obavlja se po završetku trgovine, svakog trećeg petka u mjesecu ožujku i rujnu te se primjenjuje od sljedećeg trgovinskog dana. Revizija indeksa CROBEX© vrši se na temelju podataka o trgovini u šestomjesečnom razdoblju koje prethodi reviziji, a sve promjene u sastavu indeksa objavit će se u javnosti.

ako udje indeksni ce morati kupiti a kaj mislite kak ce utjecati na cijenu ulazak?

kako god seceru je blistava buducnost

ne zaboravite

nije bitno ko jos sto ima

jer kada i ako dodje potvrda PSNa i ako opet udje u crobex to ce biti kikiriki

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

za sada ne ispunjava uvjete za ulazak u crobex..trgovci limitiraju prodaju šećera,premijer je napravio samo sranje limitiranjem cijene proizvoda..mada će šećerana vjerovatno dobiti nekakve kompenzacijske mjere..

šećer update. jos male i target dosegnut.

za te vrijeme imame ove.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-u-ducanu-u-srbiji-se-otimaju-za-secer-daj-mi-jedan-paket-boga-ti/2394636.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d

Bull trap🙈

New Report

Close