VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovi Az specijalci su uskoro out i sve polako dolazi na svoje mjesto. lp

joda, 01.09.2022. u 09:02

ovi Az specijalci su uskoro out i sve polako dolazi na svoje mjesto. lp

Mislim da su oni jucer prodali sto su mislili. Sjedeci nalozi oko 40

AZ je poznat po tome da ne prodaje samo da proda. Prije se spominjalo da ne prodaje ispod 33 kn. Sada je došla dobra vijest u vezi skupštine i cijena je krenula uzlazno. AZ je prodavao po njima dobroj cijeni i vjerojatno ga u ponedjeljak više neće biti među prvih 10. Smatram da je prodao veću količinu i jučer ali je spustio cijenu dionice i zaustavio rast. Ostati će mu nekih 4500-5000 komada. I ponovo će čekati najvjerojatnije neku novu dobru vijest koja će dignuti cijenu dionice pa prodati ostale dionice koje su mu ostale. Treba shvatit kretanje AZ prodaje ispod prvih 10 jer očekujem kada dođe do kraja cijena će brzo početi rasti pa treba kupiti dionice na vrijeme. Jedino neka loša vijest može pokvariti rast što se nadam da do toga neće doći.

Mislim da nisu jos sve prodali..imaju cca jos 5000 kom..

Cijena je o.k.samo da Eurozona ne utone naglo u recesiju..onda se neće roba imat kome prodat..ili da ne daj Bože energenti odlete u nebo..i ne znam jos koliko je suša srusila prinos..neki vele i do 40%🤷‍♂️

alt666, 01.09.2022. u 18:22

Cijena je o.k.samo da Eurozona ne utone naglo u recesiju..onda se neće roba imat kome prodat..ili da ne daj Bože energenti odlete u nebo..i ne znam jos koliko je suša srusila prinos..neki vele i do 40%🤷‍♂️

Tu nebi trebalo biti problema. Secer treba svima.

Cekajmo psn da prodje. Onda je lako promatrat trgovanje.

 

Dacki, secer bu izgleda skup. Ali onak, fest.

Mislim da će na 40 kn se pojavit otpor,bumo videli..

Ma kojih 40…. prvi pravi je na 50. Ali meni se cini da taj nece dugo izdrzati.

joda, 02.09.2022. u 11:26

Ma kojih 40…. prvi pravi je na 50. Ali meni se cini da taj nece dugo izdrzati.

40 psihološki..

55 prvi.. 70-75 realna cijena kad se izglasa PSN

Ja cu izlazit od 40- 60 da vam ne kocim rast malo po malo😉

Ma nije moguće da su dački ipak malo stali na loptu? Još bi samo trebalo da krenu kupovati 🙂

New Report

Close