VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Decki Sry na konfuzuji

Imate vec ranije da je poklonjen samo sam mislio sto se cekalo dosada?

 

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Pitanje je samo treba li EOS  posto je stekao vecinski paket preko 25+1 dionicu dati obvezujucu ponudu za preuzimanje?

ne treba. to smo vec apsolvirali. dakle, postoje iznimke kada nije potrebno dati to sto vi kazete, i upravo je ovo jedna od njih.

Az u ostalo još 9700 kom..izvješće nije bajno,ali kapital i rezerve rastu..price/book 0.18…

Eos je 2012 e godine ponudio 430 kn po dionici..samo je dobio 1100 komada..Mislim da bi sada Svetlana dobila puno više za puno manju cijenu🤣😅😅

U biti gledao sam izvješće za prošlu godinu..nije bajno..a izvješće za prvi kvartal je vrlo solidno 2.8 milja u plusu💪

Meni je izvjesce za 1Q ok, osim sto je zakukuljeno. Sasvim solidno. Bombu od izvjesca nisam niti ocekivala.

Vidim da je trosak placa 1 milijun kuna. Tko tamo radi i koliko imaju zaposlenika. Trosak amortizacije je 1 milijun kuna. Na kojoj imovini.

Marielena, 01.05.2022. u 14:24

Meni je izvjesce za 1Q ok, osim sto je zakukuljeno. Sasvim solidno. Bombu od izvjesca nisam niti ocekivala.

Vidim da je trosak placa 1 milijun kuna. Tko tamo radi i koliko imaju zaposlenika. Trosak amortizacije je 1 milijun kuna. Na kojoj imovini.

Pa imaju 54 zaposlene osobe..kad podijeliš to na kvartal ispadne prosjecna plaća 6172 kn…Samo da što prije završi nagodba🚀🚀🚀

Sugar futures on ICE traded at the $19.5 per pound mark, rebounding from the five-week low of $18.95 touched on April 25 amid lower supply and high oil prices. Brazilian industry group Unica said sugar production in the center south region of the country fell 80% year-on-year to 126,630 tonnes in the first half of April, well below expectations of 279 thousand. The group noted that 74% of sugar cane production in early April was allocated for ethanol production, picking up from 61.2% in the corresponding period of the previous year as higher oil prices increased the demand for biofuels. Meanwhile, Rabobank said that raw sugar prices are expected to increase in the third quarter of 2022, given potential Russian energy disruptions in Europe, fertilizer shortages, and political risks linked to the presidential election in Brazil.

Az ima jos 9000 kom i game over..raste aktiva i book value💪💪

U mojoj trgovini od jutros za jedan kg šećera je cijena 9 kuna.

Rege, 11.05.2022. u 10:00

U mojoj trgovini od jutros za jedan kg šećera je cijena 9 kuna.

promijeni trgovinu..

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close