VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa čekam da ovo plašilo na 22 još možda koga natjera na prodaju po 20, pa ćemo onda i njega počistiti.

Uzeo nesto manje od 700 komada

isplati se riskirati po meni

…………………….

ah da

https://e-oglasna.pravosudje.hr/objave/4c5950c0-8b37-42da-8ab2-8a59b451409f

neznam dal ste primjetili al u prvom nacrtu predstecajne Viro je naglasio da je duzan cca 612 milja kn , u tablicama ako pregledate ima 583 milje – dakle nije jos prijavljeno 30 milja i dali se vise moze. mislim da ne. prosao je rok za prijave. sada se razmatraju prijavljene trazbine koje mogu biti prihvacene ili ne

ovaj gore link je tezak 19 mil kn

dakle s prethodnih 30 to je 50 milja manje nego je Viro prijavio. Nije lose

jedino izgleda da su neki ranije znali pa ce sad naplatiti gledajuci ask

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

mister činčon.

kad se ista osoba počne dopisivat sa sobom  sa 3 različita nicka,,odmah je jasno koliko je sati. kupio bi taj da ima s čim. ali s obzitrom da je kupljeno po 56 a prodano po 30 mora da je zesca prpa i ne prostaje nista drugo nego trkrljati trkeljati i trkeljati plahte priglušđ’ teksta kojeg nitko ne dozivljava previse.

sretno svima

neojunior, 03.02.2021. u 21:15

Slazem se s kolegicom Marielenom. Dionica ce jos dublje zaroniti. Po mojoj procjeni tko voli kockati nek priceka 8-10kn. Tu bi se pad trebao zaustaviti mozda.

kad probije 10 kn ići će to još niže, ako se poklopi  s korekcijom u svijetu, moguće i do 5 kn….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

ne zokitang, i to je pre vise. pa evo , nas racunovoda je izracunao 1,6 kn. nemojte se zalijetati s kupoviniom 🙂

Kolega joda,

Koja ja jos imam 3 nicka  😀

Imam oduvijek samo 1 na oba foruma.

Mozete slobodno reci koji vam je ulaz i koliko ste sada u minusu.

I zasto meni gori pod petama jer sam prodala na 30, pa mogla sam to danas kupiti po 20.

I ja nisam ni na kakvoj kupnji. Samo se zabavljam dok buljim u monitor.

Ne bih kupila ni na 1,6 jer da uopce padne do tuda,  znacilo bi da ide u stecaj.

Ja samo kazem da 20 kuna nije dno I cujemo se za 3 mjeseca. Nadam se da za cijenu nece biti opet krivo moje pisanje.

Pozzz

ako je nekome slučajno promaklo i sa Sladoranom je isto povučena tražbina. Skoro 3 milijuna eura ako se ne varam.

lp

Vi stalno vidite dobre vijesti tamo gdje ih nema. Pa zasto bi netko istaknuo trazbinu kada zna da ju nece moci naplatiti. To samo pokazuje u kakvim problemima je Viro.

A onda ih kosta nesto da ostave trazbinu. Jedino oni povlace. Sve drugi glupi.

Jao.

Da nije komicno bilo bi tragicno

20 kn je cijena dionice u stečaju..a sad na koliko ve dionica završit..to niko ne zna..znam  samo da ce bit zanimljivo..

Naravno da mogu imati troskove. Vjerojatno bi i odvjetnika angazirali.

Pretpostavljam da su procijenili da je potrazivanje nenaplativo.

trenutna tržišna kapitalizacija je 28 milja kuna,a recimo šećerana u Brčkom koja je dugo bila u stečaju je prodana za 36 milja kuna..pametnom dosta..mislim da država neće pustiti da sve tri šećerane propadnu,otpisat će se dug hbor a,i problem je riješen…tražit će se kupac,za 3 šećerane 28 milja?a jedna u bih prodana za 36 milja?

New Report

Close