VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Viro ima u vlasnistvu Sladoranu koja je u PSNu.

Imovina HISa je pod kreditima, a nikakva novcana sredstva od HISa prema Viru ne mogu biti usmjerena iducih 8 godina.

O kakvom booku vi pricate.

Ne drukam ja nista. Od studenoga kada sam sve prodala nisam kupila niti 1 dionicu. I vec sam rekla da kupujem na 1.60 kuna.

 

Pa kad već drukate, zašto ne stavite cijenu od 0,01 ?? To bi vam bilo još bolje za ulaz.

A da vam ih ostali dioničari poklone i još uz njih npr.100 kn po komadu??

Jedini problem tu je i bio u tome što nisu mogli dobiti sredstva od Hiša pa su bili u blokadi. Inače ni ne bi došlo do ovoga s Psn.

Ali vrijednost je tu ipak daleko veća od ovih sadašnjih bijednih 20 kn i sama obavijest o rješavanju Psn će osloboditi rast dionice vjerojatno i dosta iznad dosadašnjih 30-ak kn koliko je bila u zadnje vrijeme.

50-ak kn kroz neko vrijeme je vrlo vjerojatno.

 

@Marielena

Vjerujem da ste bili prodali iznad sadašnjih 20 kn, pa radije uđite dok ima plašljivih koje ste navukli pričom, jer vrlo brzo ćete morati ulaziti 50% skuplje (samo za početak)

Kolega @Forumas ja sam transparentno napisala da sam prodala po 30.00 kuna.

Za kupnju cekam dno. A ja sam strpljiva 🙂

Slazem se s kolegicom Marielenom. Dionica ce jos dublje zaroniti. Po mojoj procjeni tko voli kockati nek priceka 8-10kn. Tu bi se pad trebao zaustaviti mozda.

Kratko hoce. Kao sto netko kupuje na 20 kuna jer misli da je to jeftino nastati ce odbijanac i na 10 kuna, ali dugorocni trend je neumoljiv. Onda ce se kupovati na 4-5 kuna pa ce pasti na 2 kune. Tu bi trebao stati. Rekla sam na 30 kuna da je to padajuci noz. I trejd je tu cista kocka.

A gdje ce zavrsiti ovisi o uspjehu PSNa. Moze to biti nova Ingra ili novi Vijadukt. Tko zna.

Palo je samo jer su navukli ljude pričama vi i takvi. Zatvaranje 1 šećerane je bilo davno predviđeno i pozitivna stvar, a vi i slični ste je nastojali prikazati negativnom (nije mi samo jasno kako).

Ako ste prodali po 30 radije uskočite u vlak na 20, jer ćemo Vam prodavati uskoro i po 40 a ne samo 30.

Book je 200, u najgoroj situaciji 100, pa vi kupujte po 1 kn.

@Marielena

Znači sami gore priznajete da vas ova dionica jako svrbi, imali ste je i prije, pa prodali na 30, a sad bi opet ušli jeftinije iako “ide delist, vrijednost firme nije čak ni nula nego je negativna, novi je Vdkt …”

Prozirno od Vas, ali samo pokazuje da bi žarko htjeli unutra ali nemate m….

Baš bih volio da netko raspali malo po asku barem do 25, da vam malo podgrije pete, možda biste smislili koji novi druk.

Firma vrijedi puno i vi to jako dobro znate, a o trenutnih 20 kn je smiješno i govoriti!

A Zasto ne raspalite danas po asku do 25 kuna? Ne kuzim.

Imate priliku kupiti sada jeftino.

Nisam ja na bidu uopce. Ako pogledate na 1 kunu imate 10k dionica.

Nisam ja to 🙂

Pozzz

 

I zasto biste vi meni prodali dionice po 30-40 kuna kada je book 200? Ne kuzim.

Pa ja sam i vama i Aardwarku i Cacconeu itd dobronamjerno rekla da sam ja prodala na 30 i kuda to ide. Vi ste mi se rugali i rekli da ja hocu jeftino kupiti.

Da dionica pada zbog pisanja na forumu pisalo se na 60, 50, 40 , 30 pa evo sada i na 20 kuna.

Ne kuzite da se ja sada samo zabavljam. Nista ne kupujem.

Pa prodavat ću vam na 40 ove kupljene po 20, 100% meni dosta, a za dalje ćemo vidjet.

Da, vidim da lupate po asku 🙂

New Report

Close