VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

znači ili PSN i stečaj…ako PSN, za očekivati je pojednostavljeno smanjenje kapitala i dokap, tj.  dionice po 10 kn…ako PSN ne prođe, onda je za očekivati stečaj i 0 kn pa je ipak bolje 10 kn nego 0…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

A unatoč svemu tome, iznad 23 kn na kupnji preko 10.000 komada, kako to??

Izgleda da neki ne misle da vrijedi 0 kn.

@forumaš

isti argument bio je i kad je iznad 50 kn bilo na kupnji tisuće komada…i kad je iznad 40 bilo na kupnji tisuće komada…isto je i sada iznad 20 kn, a predmnijevam da će isto biti kada na kupnji iznad 10 kn budu tisuće komada….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Sad kad su skratili pozicije oni uplašeni, cijena može nazad preko 40 kn.

Jer prodavača na ovim razinama jednostavno nema.

.Spekulantski kapital u igri,no cini mi se da je prilicno jasno “kuda to vodi”!Drago mi je sto ce neki kolege spasiti dio kapitala,a oni koji riskiraju sada,znaju valjda sto rade.

Ovdje izgleda netko veći izlazi, za sad je prodano preko 10.000 dionica.

Ignore: KressoM, delux

Prodano, ali i kupljeno.

Da su prodavači malo pametniji, mogli su prodavati i iznad 35, ali kad baš hoće po 29, kupci neće imati ništa protiv.

forumas., 02.11.2020. u 12:46

Da su prodavači malo pametniji, mogli su prodavati i iznad 35, ali kad baš hoće po 29, kupci neće imati ništa protiv.

neće kupci imati ništa niti protiv 15 kn, a kamo li po 10 kn….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Dragi kolega Forumas,

Sve sto je netko prodao, netko je i kupio. Da, izlazi spekulantski kapital. On je i ulazio na 60, 50, 40 pa sada i na 25 kuna. Sve je to spekulantski kapital. Netko uvijek misli da je nesto jeftino.

Ja ne znam sto ce biti sa Viro. Mozda PSN uspije, mozda se vjerovnici dogovore, mozda budu povoljniji uvjeti na svjetskom trzistu secera. Mozda se sve poslozi i PSN uspije. Ali cak kada bi i to bila istina, do tada Viro ceka dug i trnoviti put.

Ja pokusavam biti racionalan investitor, unatoc trejderskim sklonostima. Viro sada smatram padajucim nozem, a ne jeftinom dionicom.

I smatram da je bolje da moj kapital iducih godinu dana bude u Dlkv, nego u Viro. Uvijek se mogu vratiti ako PSN uspije. Nece Viro nikuda pobjeci. Nazalost, moze samo nize.

Svako dobro zelim dionicarima u buducnosti.

 

 

Zapravo će pobjeći, u slučaju bilo kakve dobre vijesti sigurno više neće biti po 2x.

 

@Forumas

Hvatati “padajuce nozeve” ??? Prije ce pobjeci na 10 ili 0 kuna.Kakva dobra vijest ,pobogu?Najbolja vijest moze biti da PSN prode,a to tesko znaci da dionica moze “nesto rasti”!

Vi ste sam sebi najveci neprijatelj po meni.

Skupo “cete platiti svoju tvrdoglavost i neznanje “,kako se meni cini.

New Report

Close