VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sto je kolega Eureka? Niste danas mogli kupiti dovoljno ili sto?

Ja imam podosta casha…za uzeti nekih 8000kom..al zasad ne dokupljujem. Ocito treba cekati nize.

Danas crvena svijeca na jacem volumenu.

Ne znam sto ovi u Viru izvode..kao da je montaza.

Ja imam 1000 komada. Prosjek 56 kuna. Ako padne na 45 kuna mogla bih uletiti sa kojom tisucicom

Sada cekam porast na Atpl i Dlkv prvo, pa onda to. Samo neka oni muckaju. I neka drze cijenu jos tu neko vrijeme.

A u Viru ne izvode nista novoga. Jos uvijek ne prikazuju realno vrijednost HISa, a vjerovnike su pustili da blokiraju ocito prazan racun Vira, a lova na HIS racunu.

Vidjeti cemo kakav ce biti 3Q pa bude sve jasno.

Meni se cini da smo slicno muljanje gledali ljetos na Djurici. Izuli su sve iz cipela sa pricama o nulovanju pa dionica narasla 300 posto. Kod nas samo muljanje.

 

Ako dođe do stečaja, može li se blokirati trgovanje dionicom?

 

Lp

eurekaeu, 02.10.2020. u 16:55

 

Ako dođe do stečaja, može li se blokirati trgovanje dionicom?

 

Ako dođe do stečaja prvo se pokušaju naplate svi vjerovnici, dioničari dobiju ono što ostane, u većini slučajeva ništa…

 

Lp

 

eurekaeu, 02.10.2020. u 15:56

Ako sljedeći korak bude stečaj, hoće li se uopće moći više prodati?

Lp

Neznam. Kaj vi mislite?

eurekaeu, 02.10.2020. u 16:55

 

Ako dođe do stečaja, može li se blokirati trgovanje dionicom?

 

Lp

Neznam   kaj vi mislite?

Ovakvu količinu optimizma skoro nisam vidio!

Ovo je idealnom putu za pogubiti lovu.

Ne znam da li netko prati cijenu secera, ali ona stabilno raste. Danas zavrsila na 13.58$.

Lp

 

A VIRO cjena stabilno pada. I još će, kažu svi.

Šta ćemo sad,šta ćemo sad?

Marielena, 02.10.2020. u 16:50

Ja imam 1000 komada. Prosjek 56 kuna. Ako padne na 45 kuna mogla bih uletiti sa kojom tisucicom

Sada cekam porast na Atpl i Dlkv prvo, pa onda to. Samo neka oni muckaju. I neka drze cijenu jos tu neko vrijeme.

Kolegice,koliko vidim Vi ste orjentirani uglavnom na dionice is PSN (DLKV) i potencionalnog kandidata za PSN ili stecaj(VIRO).Dakle.ocito prihvacate velike rizike pa OK.1000 VIRA nije nesto puno ako izgubite,no uz to “hvatati padajuce nozeve” nije bas pametno.Novaca manje-iskustva vise.Ja koristim STOP-LOSS na svim dionicama i sustav (IALGO) sam “reze poziciju” ako je pad veci od 5-10% ovisno kako Vi odredite.To koriste otovo svi koje ja poznam,a trguju “malo vise” na svjetskim burzama.DURO je stravicno los primjer.Na njemu je 99% i vise pogubilo novce.Rast ovisno o volumenu te dionice je zanemariv,pa makar bio nekoliko puta.

New Report

Close