VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li netko zna kada ce objaviti FI?

Onda ce biti sve jasno pa i to da li su ove blokade igre.

Da, gdje su novci!? To se sigurno pitaju i svi ovi s kojima su na sudu zbog neplaćanja dugova. Ako se ne varam u izvješću je bilo riječi o čak 19 ili sl. sudskih sporova koji se trenutno vode radi namirenja kojekakvih dugova. Očigledno su dubioze prethodnih godina bile ogromne i morati će im se dosta toga poklopiti da se barem djelomično vrate tamo gdje su bili. Ako uopće.. Inače, koliko znam, godina odlična. Urod i digestija šećerne repe vrlo visoki ! Cijena šećera prilično porasla, a troškovi proizvodnje bi sada trebali biti znatno manji. Svi preduvjeti za jednu pozitivnu sezonu. Ovdje to dugo nismo vidjeli.

Secer raste na svjetskom trzistu.

Da, a već sad posluju dobro.

Ovo s računom je nekakva igra čini mi se, a ne odraz poslovanja.

Kako god, jako podcjenjeno!

Gdje nestade kupnja? Nešto se zna?

Kakvo je zadovoljstvo biti u dionici gdje ne znas dali ce “sutra” biti blokiran racun?

Ja neznam ili se bar ne sjecam koja je firma bila blokirana toliko puta,a da nije barem prosla PSN(ili prosla puno gore) ?Mozda neke kolege bolje znaju pa neka me demantiraju?

Dajte prvo uguglajte sto treba biti zadovoljeno da se psn dogodi.

Onda zazivajte ako mislite da ima smisla

Ja mislim da nema firme koja se trzi na pola booka da je zavrsila u PSNu.

A ova blokada mi vise nema nikakvog smisla. Koliko vidim oni su prodali u 1Q imovine za cca 300 mil kuna, a sada su vec tjedan dana blokirani zbog 1.4 mil kuna. Kakve su to muljaze tesko je dokuciti.

Teško je prihvatiti činjenice nekima ovdje, ako je blokirana račun firme do sada više puta.

Logično je pitanje hoće li doći do PSN ili stečaja?

 

Lp

Kolegice Marielena,

I KSST i DKVS su imali racunovodstveni veliki kapital kad su zavrsili u stecaju…mislim i VDKT…najcesci razlog stecaja je nelikvidnost a ne equity…

Rastimo zajedno...

Dragi kolega @Parica sve je to meni jasno. Samo povrsnim pregledom vidite da oni ne bi trebali biti blokirani zbog 1.4 milijuna kuna. I ocito je da je sve ovo farsa.

Da li se radi o losem upravljanju firmom? Da. Da li imaju krajnje neposten odnos prema dionicarima? Imaju.

Kolegice nemojte se zamarati katastroficarima koji uspredjuju proizvodjaca secera sa ksst i dkvs koji su neusporedivi da ne komentiram usporedbu sa gradjevinarom.

VIRO je suvlasnik HISa i tocka.

Biti ce odblokiran to se mogu ovdje kladiti sa svima pa i eurekom i papricom

Ako zele

put your money where your mouth is

Pa da vidimo.

Zadro nece jos dugo moc skrivati dobit HISa. Do tada

Pa pobogu imate 20tak strana unatrag postove da ide na 20 a tada kupuju. Pa 30 da ne nabrajam dalje

Sad im muka sto ne pada a u blokadi.

Nis im nije jasno pa tu drukaju o kvotama i blokadama.

Kad ono. Nis od toga. Nitko iz top 10 ne prodaje a ovi pametnjakovići ovdje znaju bolje. Naravno nisu bili na skupštini al opet sve znaju

New Report

Close