VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo graf

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Vi stvarno mislite da će uskoro okrenut prema gore? Ne razumijem se u TA, unutra sam od 47 kn.

Erste prodao 1376 ostalo mu 4250kom. Ako je prodavao jucer i danas I misli do kraja izaci moglo bi mu ostati 1000 do 2000 max.

Sica od 100000kn.

Na 10.mjestu kupio simbicnih 200kom.

Zadnjih nekoliko dana pojacan promet I dionica nakon dugo vremena polako ulazi u fokus. Vidjet cemo kamo dalje, no cini mi se da se ceka pucanj za start i da se ovaj kopitar zritne😁

Danas se krenulo i ovdje udarnički.
Kupnja skoro 10.000 kom. Ne pamtim toliku kupnju.
Tehnički ovo bi moglo poletjeti preko 80 kn.

Bas me interesira sto je to bilo na skupštini?

Kakvi su to signali bili

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.aspx?id=441451

Izgleda da odlicno signali.

Sjecate se da je trezor uzeo na 140 od pbza

Pametnom dosta

Koliko ja vidim cijena secera za HR je 450 eura po toni sto bi trebalo biti profitabilno. Ista cijena je vec zadnjih 5 mjeseci.

Na ovim cijenama secerane mogu uz restrukturiranje koje je u tijeku biti u plusu. Plus je proizvodnja dezifijensa i alkohola. Po onome sto je prezentirano realni BV je na cca 150kn, a cijena na burzi cca 60kn. Dakle ima prostora za rast.

K tome proizvodjaci imaju poticaje 300 eura po toni cime mogu podnijeti pritisak konkurentnosti i osigurati daljnju proizvodnju.

Treba raditi na vecoj produktivnosti dok se cijene secera ne povecaju. A i to je za ocekivati krajem ove ili sredinom naredne godine.

Viro je proizvodio u proslosti na 400 eura i bio profitabilan. Dakle moze se ako se hoce.

Aardwark, 31.08.2020. u 14:39

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.aspx?id=441451

Izgleda da odlicno signali.

Sjecate se da je trezor uzeo na 140 od pbza

Pametnom dosta

Da,pametnom je jasno da je trezor “bio nepametan”,zar ne?

Sada ih moze mozda prodati po 50-60 kuna?Ako moze???

Jako “pametno”.Zato firma tako i posluje.

Sto ste jalni kolega bisakovi.

Pa ja sam mislio da ste me blokirali

Vidjeli smo kako se tu raspali po bidu kad ga se skupi, zadnjih dana je bilo ogromno kipanje po kupnji sve do 56 kn. Sad se opet pokušalo podići cijenu, a onda vjerojatno opet slijedi iskipavanje. Slično se probalo i na Ddjh, Igh i sl. pa se brzo ispuhalo.

Zato treba malo stati na loptu, a ne licitirati sa stotinama postotaka rasta.

 

Kupnja u 2 naleta proslo cca 13.000kom. Po prodaji proslo samo 3000kom. Ne treba biti expert za shvatiti da je ovo tek paljenje motora i da tek predstoji oporavak cijene.

New Report

Close