VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

salt, 12.08.2020. u 23:49

Tehnicki Viro je pri kraju vala i bear marketa. Dno ocekujem u rasponu 37-41kn. Proboj kote 47kn kupovni signal.

Mislio sam da cekate 41.

Al ok.

 

Pa kako bi kupio pored ostalih pirana kolega?

Vi dizete promet na Djuri kolega Salt?

Ali sad će korona cijenu opet vjerojatno vratiti natrag.

Moram priznati da sam ovih dana 2x kupio i prodao Djuricu. Trenutno ga nemam jer nema tu zarade koju ja hvatam. Doduse i na Ddjh se da zaraditi za 2kg oborite ribe koja se eto danas pekla. Hvala trgovcima Ddjh na ribi.

Moguce lako da ce Ddjh rasti. Nekako ne ganjam taj vlakic al da je imalo stabilnija dionica tehnicki bi rekao odbijanje.

Da ja ovih dana kupujem i akumuliram Ddjh (imajte u vidu da je to jako jako rizicna investicija) onda bi to primjetili jer bi nakon takve akumulacije sigurno nagurao cijenu do 1.9kn danas pa bi neke oblio hladan znoj.

Zasad ne pokrecem igru ZARADI NA PROPALOM DJURI.

Tko zna..mozda na 1kn..

Svaka vama cast kolega Salt.

Ja na srecu ili nesrecu nisam nikada trgovala sa Viro ili propalim Djurom. Ne volim se kockati sa gubitasima. Odnosno, tu i gledate kako da za 2 do 3 dana zbrisete.

Planirate jos ulaziti i izlaziti na Viro? Ocekujete valove?

Ja sam dobro okrenula na igh. A i pokusala sam na tpng ali nelikvidna dionica.

Jasno da sa 200k kuna mozete dignuti cijenu, samo je pitanje hocete li izaci na toj kolicini.

Sve dionice koje su pale, su i pale svojedobno s razlogom.

Viro i igh su zanimljive dionice svakako. Imaju potencijal da budu normalne firme, ali ima tu i puno nepoznanica od toga kakvi ce biti izvjestaji do nadalje.

Ja ni ne ulazim jos sa vecim iznosima, nego sa onima gdje znam da cu izaci. Imam pravilo da ne lovim nikada cijenu. Danas mi nije palo napamet loviti Viro. Nego obicno cekam korekciju pa prodam na 10 posto. Problem su kod nas naravno mali prometi. Danas je viro imao “svoj dan”. A promet 170k kuna.

Atpl, Rivp, Adpl su vec zahvalniji za trejd jer tu vec mozes uci sa 100k kuna.

Slazem se..Atpl,Adpl,Rivp..bez problema sa stoticom tisuca.

Iako u optimizmu isto se moze i na Igh i Dlkv. Al nekako i taj optimizam sve manji. Da ne bude kao Optima…sve bajno pa propad.

Sa danasnjim prometom na Viro se doslovno mogao kupiti malo bolji burek za pocastiti sebe i prijatelja 😀

Može li netko staviti graf? Hvala.

Tuku nasi, al tuku i partizani

New Report

Close