VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas trzeno samo 68 komada.

Marielena, 13.08.2020. u 12:51

Nego kolega Aardwark, jeste kupili tih 200 komada danas?

Naravno da ne.

Dok god ima likova sto lupaju po bidu. Cemu uzimat sa aska. A vidljiv sam bio ako ste pratili.

Evo sutra cu staviti kolicinu i prijaviti da se vidi 1 nalog.

Ocete 300?

Vani secer raste…probio 13 USD i sad je na 13.15. I EU secer radi bikovsku zastavicu. Mogla bi Hr regija uskoro imati cijenu secera na 500. Viro bi mogao uskoro narasti.

Nemam Viro al suosjecam sa dionicarima Vira..pad sa 550 na 46kn…bome neki ovdje trpe ogromne gubitke. Malo mi sve oko Vira cudno…prvo BV 100 pa sad 230kn. I malo mi cudno..silna trgovina na 80-100kn..proslo podosta milja..a sad na 45kn nece nitko..dosuse i prodaja je tanka pa to lako poskoci do 70kn.

Proboj 47kn kupovni signal..uzeo bi…promatram zasad.Na kupnji sam..al tanki nalozi na prodaji…da zelim uci par tisuca komada napucao vi cijenu 30% solo. A to ne namjeravam. Cekam propad do 41-42km ako ga uopce bude.

Nije džabe pala tu gdje je.

 

Neki su očito zaboravili višak šećera i ukinute kvote.

 

Šta mislite zašto se zatvaraju šećerane?

 

Lp

Ne pratim šećer baš, ne kužim se u to, ali volim čokoladu 🙂

 

Našao sam ovaj link da Kina uvozi ogromnu količinu šećera, pa postam:

 

https://gcaptain.com/port-logjam-in-brazil-signals-chinas-return-to-sugar-market/

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Zbog toga brazilskog šećera jao i indijskog te ukinutih kvota u EU, HR šećerane su i zavšile gdje jesu.

Cijena dionice Viro sve govori.

 

Mnoge šećerane u Evropi su zatvorene.

Zbog čega?

 

Lp

Nije mi jasno zasto Kinezi kupuju od Brazilaca a jeftini Indijski secer im na granici prakticki. Sto se tu sad valja? Slijedi li zahladjenje odnosa Kina – Indija?

Aardwark, 13.08.2020. u 18:52

 





Marielena, 13.08.2020. u 12:51



 

Nego kolega Aardwark, jeste kupili tih 200 komada danas?

 



 

Naravno da ne.

Dok god ima likova sto lupaju po bidu. Cemu uzimat sa aska. A vidljiv sam bio ako ste pratili.

Evo sutra cu staviti kolicinu i prijaviti da se vidi 1 nalog.

Ocete 300?

Samo dajte kolega. Pratim vas ja.

@marielena

 

Pratite i dalje

Viro proboj…kupnja

Isplativa kupnja na 48kn i tocki proboja..target 68kn

A lijepo sam pisao na 45kn da ide odbijanje…ja uzeo 953kom. Zarada vec preko 5000kn.

Danas na svemu mozete zaraditi. Jednostavno kad znate. Cak i Ddjh ce do 2.2kn

New Report

Close