Vipnet kupuje B.net za 93 milijuna eura

Naslovnica Forum Komentari članaka Vipnet kupuje B.net za 93 milijuna eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

e sad je red da Tele 2 kupi Optimu, ako hoće da ostanu u ugri.

vid'la žaba...

BNet je bezvezna firma (vidi posloven rezultate) u bezveznoj bransi. Direktor im je skromne pameti – nerealizirani vaterpolista. Mobilkom (VIP) je platio navodno 93 mil eura nesto sto je Bewag platio 55 Mil Eura (i to debelo peplatio).
Stupidan deal. Objasnjejne je ili potpuna bezidejnost+ ocaj mobilkom ili odvajanje neke crne love za posebne namjene (primjer takvog deala je T-Com kupnja COMBIS-a). Hrvatska jos dugo nece vidjeti kvalitene i suvislo placena M&A transakcije. Pogledat cu sto kaze cijen amobilkom dionice na ovu bedastocu -tj. koliki je pad…..

BigBoffin

Vipnet je morao kupiti nekog operatera da bi se mogao takmiciti sa HT-om. Sada ce i oni moci ponuditi bundle proizvode (wireless + home entertaiment). Katastrofalna vijest za Optimu, sada ce imati dva jaka konkurenta koji nude i wireless usluge. A nisu uspijeli biti profitabilni ni ni kada su se takmicili sa HT-om. Uz to, otpada jedini kandidat koji je imao dobar razlog da ih kupi.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

@ bigboffin
Lupaš gluposti, a ne kužiš (valjda). Ja sam korisnik B-neta već tri godine i prezadovoljan sam i internetom, i telefonom i TV i radijskim kanalima. Svaka im čast. Vrhunska firma.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close