Vidoševićeva plaća u Krašu 58.000 kn

Naslovnica Forum Komentari članaka Vidoševićeva plaća u Krašu 58.000 kn

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

dečki moji,

plaća ide prema sposobnostima,

onaj šljaker može dići samo jednu kocku kakao maslaca i ubacit u kazan, prema tome i ostvari dohodak, ima ljudi koji s dvije ruke odjednom ubace po 6 kocki, i prema tome ide i plaća…

suma sumarum, ovi iz proizvodnje stvaraju troškove i na teret su Kraša….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Može li mi netko objasniti kako se mjeri učinak Nadana kao predsjednika HGK? Pa taj čovjek je tamo dugi niz godina a ja nisam vidio ni “G” od hrv. gospodarstva!

Da ne lamentiramo, koliko bi trebala biti plaća firma sa otp istim prihodima i dobiti?

Da vidim pretpostavke…

Po meni je KRaševa bijela čokolada najbolja ikada, kao i od Podravke Linolada.

Ti proizvodi su grijeh.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Može li mi netko objasniti kako se mjeri učinak Nadana kao predsjednika HGK? Pa taj čovjek je tamo dugi niz godina a ja nisam vidio ni "G" od hrv. gospodarstva!

on je tamo već peti mandat zadužen za skupljanje umjetničkih slika, a popodne pomaže mami da se bogati[emo_smijesak]


Pa taj čovjek je tamo dugi niz godina a ja nisam vidio ni "G" od hrv. gospodarstva!

Pa upravo to kolega, upravo to! Zar ne vidite ‘učinak’? [emo_smijeh]

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''



@mikro

Samo ti kupuj Nadanovo. Ima jeftinijih i boljih proizvoda a da nisu njihovi.
Samo za tvoju informaciju, Krašovi proizvodi su čak i u dalekoj Australiji jeftiniji nego kod nas. nek on ima i veću plaću al nek mu i cijene budu u korak s standardom građana i i uvjetima proizvodnje. E vidiš, to se zove SRAMOTA.

Kolega čokolada Mikado nije Kraš-eva a što se tiče Nadana i plaće u u Kraša-u to je stvar kompanije a koliko je moralno …….. a koga je to briga…..

DAJ PET !!!

New Report

Close