Vidoševićeva plaća u Krašu 58.000 kn

Naslovnica Forum Komentari članaka Vidoševićeva plaća u Krašu 58.000 kn

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

mnogo [emo_novac]

Zato su mu napolitanke i sve ostalo najskuplje u zemlji. A sve pod geslom,
KUPUJMO HRVATSKO !

Kako ga nije sramota, njega i Mudrinića toliko krasti?


mnogo [emo_novac]

navedena navodna plaća je u Kn a ne u € …

Plaća nije velika za tvrtku koju vodi ali problem je što on istovremeno radi i kao predsjednik HGK i tu prima nekih 20000kn… Moje pitanje je kako netko može biti takav supermen i istovremeno radit na dvije zahtjvne funkcije…kolki mu je radni dan 48h!?!??!?!
supernadan nikad ne spava???


Plaća nije velika za tvrtku koju vodi ali problem je što on istovremeno radi i kao predsjednik HGK i tu prima nekih 20000kn… Moje pitanje je kako netko može biti takav supermen i istovremeno radit na dvije zahtjvne funkcije…kolki mu je radni dan 48h!?!??!?!
supernadan nikad ne spava???

kad spava možda radno sanja… a prekovremeni rad, posebno noćno umni… se izgledno dobrano dodatno u RH plaća….


Zato su mu napolitanke i sve ostalo najskuplje u zemlji. A sve pod geslom,
KUPUJMO HRVATSKO !

A šta misliš koliko plaću imaju u Milka-i( usput ime je uzeto od jedne hrvatske časne ). Meni je Mikado zakon a hrvatsko kupujem zbog radnika a ne vlasnika ili direktora.

DAJ PET !!!

@mikro
Samo ti kupuj Nadanovo. Ima jeftinijih i boljih proizvoda a da nisu njihovi.
Samo za tvoju informaciju, Krašovi proizvodi su čak i u dalekoj Australiji jeftiniji nego kod nas. nek on ima i veću plaću al nek mu i cijene budu u korak s standardom građana i i uvjetima proizvodnje. E vidiš, to se zove SRAMOTA.

Cokolada bellarom u Lidla 200 grama sa ljesnjacima 9,99.A bolja od bilo koje kraseve. Kupujem je samo zato da svojim novcem ne stipendiram ovakve vizionare poput Nadana.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

bravo frankie slažem se, a vi što tvrdite da mu plaća nije nešto te pri tom uspoređujete Kraš sa Milkom očito nemate pojma koliki su godišnji prihodi (tj. razlika istih) tih dviju firmi.

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

tek sad vidi datum

who dares, wins

New Report

Close