VIDEO: Eksplozije u zračnoj luci i metrou u Bruxellesu, više od 20 mrtvih

Naslovnica Forum Komentari članaka VIDEO: Eksplozije u zračnoj luci i metrou u Bruxellesu, više od 20 mrtvih

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

EU slijepci vode EU politiku a naši slijepci ih slijede.

.

Orbana za predsjednika!

Još kada ova mala dječica sada narastu pa za 15 do 20 godina pođu gurati kofere po aerodromu napunjene čavlićima za igru..E jadna nama majka svima šta nas čeka od ovog smišljenog plana laganog osvajanja Evrope od ovih čudaka.

krv-zrtava-u-bruxellesu-je-na-rukama-multikulti-aktivista-medija-zapadnih-politicara


Hoće li se sad aktivisti koji su volonterski pomagali “izbjeglicama” po sabirnim centrima uključiti volonterski u raščišćavanje ruševina, i skupljanje dijelova tijela raznesenih ljudi?
Trebali bi: razneseni su njihovom krivicom.
Kukavičluk zapada, koji on pogrešno smatra tolerancijom, je gadljiviji od samih terorističkih napada. Gadi mi se licemjerje i servilnost

http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/krv-zrtava-u-bruxellesu-je-na-rukama-multikulti-aktivista-medija-zapadnih-politicara-906367

Koliku krivnju za taj zločin imaju udruge Dobrodošli ?

.


Još kada ova mala dječica sada narastu pa za 15 do 20 godina pođu gurati kofere po aerodromu napunjene čavlićima za igru..E jadna nama majka svima šta nas čeka od ovog smišljenog plana laganog osvajanja Evrope od ovih čudaka.

ne budi primitivan. nisu ovi došli pješke nego avionom u biznis-klasi. ne raspirujte mržnju i rasizam prema normalnim muslimanima, a takvi su debela većina. ovo su bolesnici ili ucijenjeni, nipošto takvi nisu obični muslimani. da ste putovali po muslimanskim državama, od turske preko libije do UAE i katara vidjeli bi da je to normalan, miran , povučen i razuman svijet. a plan nema veze sa osvajanjem europe i slično nego je cilj stvoriti novu, jaku miješanu rasu koja će se moći oduprijeti izumiranju, a i koja može preživjeti sve gore vremenske uvjete u europi , sušu i slične nedaće. u EU fali radne snage, nema nove industrijske revolucije i samo plitki balkanski šizofreni mozgovi , a vidimo i dijelu mađarske, češke, poljske, to ne mogu shvatiti. jednostavno, slaveni nisu dovoljno inteligentni da vide kakav se plan sprema i što će se dogoditi u budućnosti. zato smo uvijek bili samo stoka za klanje, a nikad netko tko kroji bilo kakve planove. ovaj plan je jako inteligentan, ali džaba vama kad vi to ne možete shvatiti. bez ekonomije nema života, bez novih radnika i konzumenata nema nove ekonomije. vi se ne želite razmnožavati, europljani također i što nam preostaje nego uvoz ljudi koji se žele množiti??? a što se tiče religija, ionako će to sve nestati za 20-30 godina.

...povijest se ponavlja...

ne budi primitivan. nisu ovi došli pješke nego avionom u biznis-klasi. ne raspirujte mržnju i rasizam prema normalnim muslimanima, a takvi su debela većina. ovo su bolesnici ili ucijenjeni, nipošto takvi nisu obični muslimani. da ste putovali po muslimanskim državama, od turske preko libije do UAE i katara vidjeli bi da je to normalan, miran , povučen i razuman svijet. a plan nema veze sa osvajanjem europe i slično nego je cilj stvoriti novu, jaku miješanu rasu koja će se moći oduprijeti izumiranju, a i koja može preživjeti sve gore vremenske uvjete u europi , sušu i slične nedaće. u EU fali radne snage, nema nove industrijske revolucije i samo plitki balkanski šizofreni mozgovi , a vidimo i dijelu mađarske, češke, poljske, to ne mogu shvatiti. jednostavno, slaveni nisu dovoljno inteligentni da vide kakav se plan sprema i što će se dogoditi u budućnosti. zato smo uvijek bili samo stoka za klanje, a nikad netko tko kroji bilo kakve planove. ovaj plan je jako inteligentan, ali džaba vama kad vi to ne možete shvatiti. bez ekonomije nema života, bez novih radnika i konzumenata nema nove ekonomije. vi se ne želite razmnožavati, europljani također i što nam preostaje nego uvoz ljudi koji se žele množiti??? a što se tiče religija, ionako će to sve nestati za 20-30 godina.

***gdje smo to već čuli da teroristi dolaze biznis klasom?… bahati moj nesposposobnjakoviću, trolu, egoistu bez pokrića i pirova pobjedo, budi uvjeren da ćemo se znati obraniti… nisu nama muslimani neprijatelji nego sdp/hns britanska falanga ništkoristi koji misle da bez posljedica mogu pljačkati, vrijeđati i nazivati narode citiram “balkanskim šizofrenim mozgovima i stokom za klanje” …barem 2 trećine naroda je svjesno što ste nam namjestili i budi uvjeren da ćemo upravo to prvo riješiti s vama…a ti i tvoji se bahatite i dalje

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


ne budi primitivan. nisu ovi došli pješke nego avionom u biznis-klasi. ne raspirujte mržnju i rasizam prema normalnim muslimanima, a takvi su debela većina. ovo su bolesnici ili ucijenjeni, nipošto takvi nisu obični muslimani. da ste putovali po muslimanskim državama, od turske preko libije do UAE i katara vidjeli bi da je to normalan, miran , povučen i razuman svijet. a plan nema veze sa osvajanjem europe i slično nego je cilj stvoriti novu, jaku miješanu rasu koja će se moći oduprijeti izumiranju, a i koja može preživjeti sve gore vremenske uvjete u europi , sušu i slične nedaće. u EU fali radne snage, nema nove industrijske revolucije i samo plitki balkanski šizofreni mozgovi , a vidimo i dijelu mađarske, češke, poljske, to ne mogu shvatiti. jednostavno, slaveni nisu dovoljno inteligentni da vide kakav se plan sprema i što će se dogoditi u budućnosti. zato smo uvijek bili samo stoka za klanje, a nikad netko tko kroji bilo kakve planove. ovaj plan je jako inteligentan, ali džaba vama kad vi to ne možete shvatiti. bez ekonomije nema života, bez novih radnika i konzumenata nema nove ekonomije. vi se ne želite razmnožavati, europljani također i što nam preostaje nego uvoz ljudi koji se žele množiti??? a što se tiče religija, ionako će to sve nestati za 20-30 godina.

***gdje smo to već čuli da teroristi dolaze biznis klasom?… bahati moj nesposposobnjakoviću, trolu, egoistu bez pokrića i pirova pobjedo, budi uvjeren da ćemo se znati obraniti… nisu nama muslimani neprijatelji nego sdp/hns britanska falanga ništkoristi koji misle da bez posljedica mogu pljačkati, vrijeđati i nazivati narode citiram "balkanskim šizofrenim mozgovima i stokom za klanje" …barem 2 trećine naroda je svjesno što ste nam namjestili i budi uvjeren da ćemo upravo to prvo riješiti s vama…a ti i tvoji se bahatite i dalje
[/quote]

protiv mene osobno možeš slobodno odmah poduzeti mjere i reći mi sve što imaš u lice. rado ću s tobom popričati o svim temama koje te zanimaju. samo reci gdje i kada. a ovo “s vama” i slično govori da hitno moraš potražiti pomoć liječnika. nekako između redaka imam dojam da nekome prijetiš , samo ne shvaćam kome. što se mene tiče, slobodno ćeš doći kamo želiš pa ćeš mi sve reći u lice. a što se tiče engleza, samo ti laj, toliko si gluposti napisao o englezima, amerikancima i svima koji podržavaju NWO da sam uvjeren da ti je ime već upisano u neki registar protivnika novog poretka. uvjeren sam da će taj sustav spriječiti bilo kakav tvoj napredak tijekom budućnosti. nisi pretjerano inteligentan. to pokazuje s kime ekipa ima posla. lako će oni sa vama, ne brini.

...povijest se ponavlja...

protiv mene osobno možeš slobodno odmah poduzeti mjere i reći mi sve što imaš u lice. rado ću s tobom popričati o svim temama koje te zanimaju. samo reci gdje i kada. a ovo "s vama" i slično govori da hitno moraš potražiti pomoć liječnika. nekako između redaka imam dojam da nekome prijetiš , samo ne shvaćam kome. što se mene tiče, slobodno ćeš doći kamo želiš pa ćeš mi sve reći u lice. a što se tiče engleza, samo ti laj, toliko si gluposti napisao o englezima, amerikancima i svima koji podržavaju NWO da sam uvjeren da ti je ime već upisano u neki registar protivnika novog poretka. uvjeren sam da će taj sustav spriječiti bilo kakav tvoj napredak tijekom budućnosti. nisi pretjerano inteligentan. to pokazuje s kime ekipa ima posla. lako će oni sa vama, ne brini.

***na krivim pretpostavkama, od pomoći liječnika do NWO, fakat neznam di sam ja to spominjao, si stvorio cijelu imaginarnu znanost… usput receno ja sam prvi za NWO, ali ne na tvoj neinteligentni način… za tebe se ni nemoze tvrditi da nisi pretjerano inteligentan pošto svakim svojim postom toliko izvrijeđaš sve ljude da samo stvaraš bunt i gađenje prema bilokakvom pomaku na bolje u svijesti ljudi i društvenim odnosima… ti i takvi bahati egoisti su najveći krivci što još uvijek nemamo napredni NWO i što se još uvijek svijet nije izdigao čak ni iznad banalnih podjela…jer ti jedino znaš stvarat podjele

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

ja zaista ne znam zašto ti ovako samnom komuniciraš, a i nije mi bitno jer si mi nebitan u životu. jesam li inteligentan, to sigurno neće suditi neki forumaš sa bijednog luzerskog foruma nego neki malo mjerodavniji, a čak ni oni nisu u stanju shvatiti ljudski mozak. meni je milo što si ti evidentiran kao protivnik SAD-a, UK-a, Izraela i Njemačke i budi uvjeren da ti to u životu neće pomoći. Sretno. O mojoj inteligenciji nemoj molim te – tko si ti uopće ? Nitko i ništa. Jedan bijedni seljačić iza tipkovnice koji nema muda reći mi sve to u lice.

...povijest se ponavlja...


ja zaista ne znam zašto ti ovako samnom komuniciraš, a i nije mi bitno jer si mi nebitan u životu. jesam li inteligentan, to sigurno neće suditi neki forumaš sa bijednog luzerskog foruma nego neki malo mjerodavniji, a čak ni oni nisu u stanju shvatiti ljudski mozak. meni je milo što si ti evidentiran kao protivnik SAD-a, UK-a, Izraela i Njemačke i budi uvjeren da ti to u životu neće pomoći. Sretno. O mojoj inteligenciji nemoj molim te – tko si ti uopće ? Nitko i ništa. Jedan bijedni seljačić iza tipkovnice koji nema muda reći mi sve to u lice.

***a gdje sam ja to evidentiran, citiram kao protivnik SAD-a, UK-a, Izraela i Njemačke? …daj stavi si škarniclu na panglu glavu, očito ti nejde samo žena u Begiš na karanje nego i tebe karaju… nezna se tko je veći d-ebil, ti koji svaki dan nakenjaš desetke maloumnih postova na ovom kako sam kažeš bijednom luzerskom forumu ili onaj tko te plaća za to, a očekuje da ljudi napreduju

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

whatever. u evidenciji si, nekako sam siguran u to. bit će ok kad vi dođete na vlast, rekao si. tad ćete se osvetiti. počet ćete samnom, rekao si. čekam te.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close