VERN (Veterina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VERN (Veterina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako je to točno, onda je ova kupnja jutros od 665 kod pa cca pros. 160 totalno promasena i novac bacen u vjetar……


Neće biti čekanja do polovine iduće godine.
To će Genera riješiti u roku odmah, kao što su i isplatili novac nakon otkupa tijekom preuzimanja. A mogli su oteziti i čekati……….. novac je bio isplaćen, još se ni tinta na Ugovorima nije osušila.
Od Zagreba do Sv. Nedjelje nije neka daljina, za zaradu od par tisuća kuna u roku dva-tri tjedna.

Stvarno svašta pričate i ostanete zivi.

Proučite malo objavu…..

Računajte da rok teče tek od 19.01.2016 + nakon toga – upis u sudski registar koji traje ohoho mjeseci……

Hasenfefer je pobrkao delistiranje i istiskivanje. A zašto bi NAMA isplačivali dividendu??? Ne NAMA, sebi, a onda nama kao kolateralnim žrtvama hehe

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Što se na ovoj stranici nije sve napisalo, stvarno nevjerojatno… I onda se još uvijek netko čudi da je svašta na našoj burzi moguće, a cijela priča je pokrivena sa jednim jedinim člankom zakona i s par minuta digitrona. Uglavnom, isplata se može očekivati krajem travnja.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche



i?
jel netko izračunao tromjesečni ponderirani prosjek cijena u tri mjeseca prije objave poziva?
🙂

Oko 157,xx
[/quote]

Pa kako? Mnogo je više, neki su kupovali pp 160 danas, date opet bacite računicu…

može li netko postati korak-po-korak izračun prosječne cijene. svaki put kad se dogodi ovakva situacija, svi pucaju svoje prosjeke. volio bih napokon naučiti neki jednostavan način kako izračunati tromjesečni prosjek bez da potrošim cijeli dan na to.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Hasenfefer je pobrkao delistiranje i istiskivanje. A zašto bi NAMA isplačivali dividendu??? Ne NAMA, sebi, a onda nama kao kolateralnim žrtvama hehe

A tko Vam kaže da će Genera imati dobit?

Vidim da ne shvaćate kako strane firme preuzimaju tržište u ovom dijelu svijeta.

Koliko Pliva isplaćuje dividendu?
Ili INA?

Baš me zanima. Ima tko informaciju?

Ja sam uzeo ostvarene prosj. dnevne cijene, pomnožio s dnevnom količinom, takve umnoške zbrojio, i podijelio sa zbrojem trgovanih količina u periodu. Right?

Kvart99
– Jest da je mala količina i svega 3,5kn po dionici zarade, ali u ovakvom mrtvilu na ZSE, što je bolje od parkirati lovu na krace vrijeme negdje gdje imaš apsolutnu sigurnost da ćes biti isplaćen po unaprijed odredjenoj cijeni……………
Kvart, ovo je Vaš navod od pred cca vremena.
Ja sam pogriješio samo u datumu zakazane glavne skupštine, meni se činilo da je u pitanju 19.12.
Dioničarima u Zagrebu, ukoliko su u posjedu iole veće količine, nije problem jedno jutro otići na skup. Upis u sudski registar obaviti će se u kratko vrijeme. Genera neće odugovlačiti sa isplatom. U prvom su navratu svoju obavezu korektno ispunili u najkraćem mogućem roku. Vidjeti ćemo.
Ovo je moje osobno mišljenje, i ne predstavlja nagovor na kupnju, niti na prodaju.

http://www.hl.co.uk/shares/shares-search-results/d/dechra-pharmaceuticals-plc-ordinary-1p/dividends

Ovo su vlasnici Genere i DA oni isplacuju dividende. 🙂

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.


Ja sam uzeo ostvarene prosj. dnevne cijene, pomnožio s dnevnom količinom, takve umnoške zbrojio, i podijelio sa zbrojem trgovanih količina u periodu. Right?

ima smisla jer umnošci ovise o dnevnim volumenima pa veći volumeni više doprinose. hvala. ali, zacijelo mora postojati neki alat na zg burzi ili mojim dionicama gdje bi se to dalo povući za svaki proizvoljni raspon. ako tko zna za takvo nešto, to bi bilo vrlo korisno imati pri ruci za sve sljedeće ovakve situacije.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Ja sam uzeo ostvarene prosj. dnevne cijene, pomnožio s dnevnom količinom, takve umnoške zbrojio, i podijelio sa zbrojem trgovanih količina u periodu. Right?

ima smisla jer umnošci ovise o dnevnim volumenima pa veći volumeni više doprinose. hvala. ali, zacijelo mora postojati neki alat na zg burzi ili mojim dionicama gdje bi se to dalo povući za svaki proizvoljni raspon. ako tko zna za takvo nešto, to bi bilo vrlo korisno imati pri ruci za sve sljedeće ovakve situacije.
[/quote]
Treba povući s liste trgovanja, recimo s portala MD, raspon koji vas zanima u xls
Gotovi ste za doslovce 3 min

New Report

Close