VERN (Veterina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VERN (Veterina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@belupo
piše da će dati ponudu za sve preostale, a cijena ne smije biti manja, mislim 1 g

ZAGREB – Britanska tvrtka Dechra Pharmaceuticals PLC najavila je u ponedjeljak potpisivanje uvjetovanog ugovora o kupnji 63,3 posto dioničkog udjela u hrvatskoj Generi, koji daje 69 posto glasačkih prava, za što nudi 23,66 eura ili 179,60 kuna po dionici.

dobro jutro:D danas ce biti svega..nadam se da je bar netko na moru da se dograbi još koja dionica..

Prodao ovo neki dan [emo_ooooo][emo_smijeh]

使用を信頼し、あなた自身の能力の

A što napraviti sada……. Prodati ili sudjelovati dalje s njima u razvoju… Bem mu misa….

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Možeš prodati dio a s ostatkom ostati 🙂

@KressoM, to se i ja pitam…

Bas to…najbolje sta se mogli desit se desilo…a sad gdje je granica

bio sam nažalost u pravu – menaderi, odvjetnici – netko iz prvog ešalona. to se smije i to se radi samo na balkanu.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Moje trenutno razmišljanje je ovako:
VERN ima masu potencijala još za rasti. Ne kupuju ga ovi bezveze. Međutim, vjerojatno su ponudili realnu cijenu.

E sad, dvije su mogučnosti, obadvije su pozitivne
Prva: Prodati i kupiti nešto što je podcjenjenije na ZSE.
Druga: Ostaviti duuuuuugoročno u portfelju i čekati da se još veća priča bolje razvije. Jer, VERN ima dobro poslovanje (koje sada može biti još bolje). Imamo novog vlasnika. Koji je meni puno draži od našeg dragog odvjetnika. Idemo vjerojatno u CROBEX?

Uh, ne volim dileme….

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Sumnjam da će Engelzi držati VERN na burzi. Što će im to?

ako ste unazad nekoliko mjeseci kupovali po 50-60 kn imate vrlo lijepu zaradu + premija od 40% na zadnju cijenu. netko je nedavno spomenuo fer cijenu od 180 kn i pogodio! mislim da ne morate previše razmišljati!

New Report

Close