VERN (Veterina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VERN (Veterina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nažalost buljim u gledalicu kad god imam slobodnog vremena i mrzim dan kad je sa produljeno radno vrijeme ove žabokrečine. A o stilu ulaganja se slažem Kresso svako ima svoj, bitno je zaraditi.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

dobro kaze KressoM..ovdje se moglo ući po 50kn prije mjesec dana..sad kad su se odradile špekulacije i slično, treba prezimit do slijedećeg izvješća i ulazi se u sigurnu luku..danas ćemo možda vidjeti i promjene u top10 uslijed onog prometa od 600k pa će biti jasnije – ako dokupuju top10 nesto se kotrlja, ako kupuju vanjski, to me još više veseli jer se napokon budi ova dionica (nešto nam je i topic zivnuo)..dakle dodajte jedinicu ispred ovih 92,5 i mozemo pricati, do tada lagano..

ne vjerujem, evo sad se i prodaja povlači


Isforsirano
ovdje imamo pojednica koji ovo napucava na malom prometu svako jutro.

Ali eto, čovjek je popio svu pamet svijeta. On zna da je ovo isforsirano i da netko “napucava na malom prometu”. Za to tvoje proročansko znanje, slaba je onda zarada 10-ak%.

A što ako imamo nekoga tko ima svoju ciljanu cijenu do koje misli svaki dan kupovati i jednostano kupi koliko se može i onda tokom dana čeka da se skupi još dionica na ponudi? Ne kažem da je tako, iznosim to samo kao jednu mogučnost. Trejderi si uvik umišljaju da su popili svu pamet svita, da sve znaju, a kad imaju gubitak, onda je naravno urota ili manipulacija. Ja kažem da ja ne znam, i sagledavam više mogučnosti.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Ok, slažem se ali zašto jučer nije pokupio 200 kom po 87 na zatvaranju a danas je pokupio 5% skuplje na otvaranju. To je isti lik. Ali kužim i tvoju logiku, ima smisla i to.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

zašto bi si taj lik rušio vrijednost imovine? Ako si je on zacrtao uložiti milju kuna u vern, bolje da s njima generira rast za onu bazu po kojoj je ušao nego da “ruši” cijenu..ako nije trejder, ne vreba razliku cijene kunu gore-dolje..

poaskubidu jesi li ti prekjučer ono na kraju dana opalio zadnje trgovanje, mislim da su par sekundi prije povukli velike naloga koji su cijeli dan stajali tamo i polako dizali cijenu da bi na kraju digli na 87 pa po minute prije kraja trgovanja povukli

A ne znam zašto. A kako znaš da onda isti lik nije bio taj na ASK-u sa 200 komada na 87 trudeći se da potakne koga da se spusti ispod njega? Ja ne znam. A nije mi ni to toliko važno. Jedino što mi je važno što se nekada informacije znaju i koriste prije nego ih znaju svi. To je najveći problem. A sa trgovanjem sam razno doživio na ovoj burzi pa i to da netko navlači cijenu dok se iskrcava (i ne, nije to onaj na koga ste svi odma pomislili). A s druge strane imamo i mnoga otključavanja vrijednosti, kao npr. BCIN ono na 350 kad se brutalno izmjenjivale dionice ili na RIZO di kad se skužilo što se prodaje po 17 kuna su svi navalili… Ali sve je to OK, to je taktika valjda na ovom plitkom tržištu.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

ceha nisam, tada sam kupio 76 kom kad sam vidio što ovaj sprema a ujutro sam sve prodao.

kresso slažem se, a ovo za info to 100% stoji. neki ih imaju mnogo ranije.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ceha jedan je naumio prodati i kako su se ovi izmakli on je sve prosuo po bidu. Ja sam bio poviše tih velikih naloga i čim su se makli postavio sam se na 83,x i dokupio 76 komada i prodao to sve ujutro

使用を信頼し、あなた自身の能力の

nemam ja živaca za takvo praćenje (to radim kod amera), čekao sam da se zatvori burza da pokupim zadnje transakcije pa sam primjetio taj šou u zadnjoj minuti

Čini mi se prema razvoju događaja da se ovdje radi o otkljućavanju vrijednosti dionice i da ovdje imamo barem jednog jakog kupca.Realno ova dionica sigurno vrijedi više od 100 kuna. Ovo je izuzetno profitabilna grana s mogučnošću velikog povećanja prihoda i profitabilnosti. Pripajanje koje su napravili prošli tjedan moglo bi u mnogo čemu znatno poboljšati rezultate.A prema načinu kupnje ne bih se čudio da XY kupuje…pogledajte temu Deep Value ulaganja na njegovom blogui.Sretno svima!

New Report

Close